Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Pumptrack - nowosądecki tor rowerowy


13065

Nowosądecki Pumptrack w TVP.info

2015-10-11

Nie ma prostego odcinka, zaś asfalt jest wyjątkowo pofałdowany. To nie spartaczona droga, tylko największy w Unii Europejskiej „pumptrack”, czyli tor do ekstremalnej jazdy na rowerze. Otwarto go właśnie w Nowym Sączu.


13064

Wyniki pierwszych zawodów Pumptrack Challenge!

2015-10-11

W sobotę (10 października) prezydent Ryszard Nowak oficjalnie otworzył nowy kompleks sportowo-rekreacyjnego przy Al. Piłsudskiego z torami rowerowymi, flow parkiem i dwoma boiskami do siatkówki plażowej. Wydarzeniu towarzyszyły pierwsze zawody rowerowe Pumptrack Challenge, które zakończyły się w godzinach wieczornych przy pełnym oświetleniu obiektu.


13059

Pumptrack Challenge z transmisją live streaming

2015-10-09

Już jutro (sobota, 10 października), pod patronatem Prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, wielkie otwarcie nowosądeckiego Pumptracka, któremu będą towarzyszyć pierwsze na nowym obiekcie zawody Pumptrack Challenge. Wszystkich, którzy nie będą mogli w tym dniu odwiedzić kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Al. Piłsudskiego, zapraszamy do śledzenia


13050

To będzie wizytówka Nowego Sącza! Prezydent zaprasza w sobotę na pumptrack

2015-10-08

Podczas briefingu prasowego, który odbył się na terenie nowego kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Al. Piłsudskiego, prezydent Ryszard Nowak zaprosił Sądeczan na sobotę 10 października na wielkie otwarcie toru rowerowego typu pumptrack. W ramach wydarzenia odbędą się zawody Pumptrack Challenge, gdzie zobaczymy czołówkę najlepszych zawodników rywalizujących


13036

Ryszard Nowak: Zapraszam 10 października na otwarcie pumptracka!

2015-10-05

W najbliższą sobotę 10 października, pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, odbędą się zawody PUMPTRACK CHALLENGE inaugurujące działalność nowego kompleksu przy Al. Piłsudskiego. Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach: BTProject Pump Check, Biketour365 Dirt Best Line oraz Best Trick on Gravity Bag.


13023

Zbliża się otwarcie pumptracka! Już teraz zobacz nocne zdjęcia obiektu

2015-10-04

Już 10 października odbędzie się wielkie otwarcie nowosądeckiego pumptracka. Działalność obiektu zostanie zainaugurowana zawodami Pumptrack Challenge połączonymi z pokazami akrobacji rowerowych. My już dzisiaj publikujemy nocne zdjęcia kompleksu, który jest w pełni funkcjonalny także po zmroku.


12971

Ryszard Nowak: Pumptrack będzie miejscem dla wszystkich mieszkańców!

2015-09-25

Na terenie pumptracka powstaje dodatkowa infrastruktura, która sprawi, że nowa inwestycja stanie się centrum sportowo-rekreacyjnym z prawdziwego zdarzenia. Prezydent Ryszard Nowak podkreśla, że jego decyzja uatrakcyjni teren kompleksu, który dzięki temu będzie miejscem spędzania wolnego czasu dla wszystkich mieszkańców.


12958

Kręcili film promocyjny na pumptracku

2015-09-22

Prezydent Ryszard Nowak odwiedził dzisiaj teren pumptracka podczas kręcenia filmu promującego, zaplanowane na 10 października, zawody inaugurujące działalność obiektu. Była to okazja do obejrzenia efektownych przejazdów młodych zawodników i zobaczenia dużych możliwości jakie stwarzają profesjonalne trasy, największego w Polsce i jednego z największych


12875

Tak wygląda pumptrack!

2015-09-06

Najnowsza galeria zdjęć z toru typu pumptrack przy Alei Piłsudskiego.


12826

Wielokrotny mistrz Polski w BMX racing testuje pumptrack!

2015-08-26

Prezydent Ryszard Nowak, podczas wizyty na terenie budowanego toru typu pumptrack, obserwował jeden z pierwszych przejazdów testowych w wykonaniu, wielokrotnego mistrza Polski w kategorii BMX racing, Bartosza Giemzy.