Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Programy i granty - aktualności


7029

Kontynuacja realizacji projektu "Profesjonalista na rynku gastronomicznym"

2011-08-18

Kurs prawa jazdy kat. B wraz z pierwszym egzaminem, kurs managera gastronomii oraz kurs baristy to nowe formy wsparcia dla uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Sączu oraz pozostałych ponadgimnazjalnych szkół zawodowych biorących udział w projekcie pn. „Profesjonalista na rynku gastronomicznym”.


7010

Kontynuacja realizacji projektu "Informatyk - zawód przyszłości"

2011-08-08

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu udziałem w szkoleniach i warsztatach podpisano aneks do umowy o dofinansowanie projektu pn. „Informatyk – zawód przyszłości” przedłużając realizację zadań do końca grudnia 2011 roku. Uczestnikami projektu są uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno - Mechanicznych w Nowym Sączu i innych biorących udział w projekcie kształcący się w zawodzie technik informatyk.


6779

Kolejna tura rekrutacji uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Informatyk – zawód przyszłości”

2011-05-24

Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Zarząd Powiatu Nowosądeckiego ogłaszają nabór uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu„Informatyk- zawód przyszłości”.


6777

III tura rekrutacji uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Profesjonalista na rynku gastronomicznym”

2011-05-23

Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Zarząd Powiatu Nowosądeckiego ogłaszają nabór uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Profesjonalista na rynku gastronomicznym”.


6426

Pokaz umiejętności i talentu w branży gastronomicznej

2011-01-25

Pokaz barmański, zdobnictwa cukierniczego oraz carvingu czyli rzeźbienia w warzywach i owocach to atrakcje, jakie czekały na zaproszonych gości podczas spotkania, które odbyło się w sądeckim ratuszu. Spotkanie stanowiło prezentację efektów dwóch projektów realizowanych przez Miasto Nowy Sącz w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, współfinansowanych przez Unię Europejską.


6346

Prawie 4 mln złotych na realizację projektu pn. „Modernizacja części systemu ciepłowniczego miasta Nowy Sącz – ciepłowni Millenium i sieci ciepłowniczej na osiedlu Gołąbkowice"

2010-12-30

Prawie 4 mln złotych dofinansowania ze środków MRPO otrzymało Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Nowym Sączu, na realizację projektu pn. "Modernizacja części systemu ciepłowniczego miasta Nowy Sącz – ciepłowni Millenium i sieci ciepłowniczej na osiedlu Gołąbkowice".


6306

Termomodernizacja - Miejskie Przedszkole nr 14, Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 14

2010-12-17

Miejskie Przedszkole nr 14 przy ul. Nawojowskiej 9, Szkoła Podstawowa nr 8 przy Alejach Batorego 76 i Szkoła Podstawowa nr 14 przy ul. Towarowej 6 są ostatnimi z 11 placówek oświatowych zakwalifikowanych do remontów w ramach realizacji projektu pn. "Szkoła–środowisko–energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu".


6289

Termomodernizacja - Szkoła Podstawowa Nr 3 i Zespół Szkół Samochodowych w Nowym Sączu

2010-12-15

Wśród obiektów podlegających termomodernizacji w ramach realizacji projektu pn. "Szkoła-Środowisko–Energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności, w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, znalazły się również: Zespół Szkół Samochodowych i Szkoła Podstawowa Nr 3 [...]


6252

Termomodernizacja - Szkoła Podstawowa Nr 20 i Gimnazjum Nr 5 oraz Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 1

2010-11-26

W projekcie pn. "Szkoła-Środowisko–Energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu" współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, znalazły się również: Szkoła Podstawowa nr 20 i Gimnazjum nr 5 oraz Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 1 w Nowym Sączu


6227

Termomodernizacja - Szkoła Podstawowa nr 7 i Szkoła Podstawowa nr 18

2010-11-24

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Pokoju przy ul. Grota Roweckiego 15 w Nowym Sączu, to kolejna placówka oświatowa zakwalifikowana do termomodernizacji w ramach projektu pn. "Szkoła–Środowisko–Energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności [...]