BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Programy i granty - aktualności

Rekrutacja do kursu języka angielskiego realizowanego w ramach projektu pn. „Kierunek na przyszłość - lepsza jakość kształcenia uczniów sądeckich szkół zawodowych z branży budowlanej”.

Człowiek – najlepsza inwestycja

 

Prezydent Miasta Nowego Sącza i Zarząd Powiatu Nowosądeckiego zapraszają do udziału w bezpłatnym Kursie Języka Angielskiego (48 godzin zajęć) kończącego się egzaminem zewnętrznym TOEIC Test of English for International Communication realizowanym w ramach projektu pn. „Kierunek na przyszłość - lepsza jakość kształcenia uczniów sądeckich szkół zawodowych z branży budowlanej”.
Uczestnikiem kursu może być uczeń:
1)    Zespołu Szkół Budowlanych w Nowym Sączu,
2)    Zespołu Szkół Drzewno – Mechanicznych w Starym Sączu,
3)    Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starym Sączu,
4)    Zespołu Szkół im. Św. Kingi w Łącku,
kształcący się na stacjonarnym kierunku: technik budownictwa, technik drogownictwa, technik urządzeń sanitarnych, murarz, monter instalacji sanitarnych, który złoży Formularz zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami.
Uczniowie ubiegający się o uczestnictwo w Kursie Języka Angielskiego składają Formularz Zgłoszenia – stanowiący Załącznik nr 1 do Regulaminu Rekrutacji do Kursu wraz z wymaganymi dokumentami wymienionymi w Formularzu Zgłoszenia w dniach od 14 maja 2010 roku do 21 maja 2010 roku.

Załączniki do ogłoszenia w pdf:

Regulamin rekrutacji do projektu

Formularz zgłoszenia, deklaracja udziału, oświadczenie
 

Lider Projektu:
Miasto Nowy Sącz, Rynek 1, 33 – 300 Nowy Sącz
Partner Projektu:
Powiat Nowosądecki, ul. Jagiellońska 33-300 Nowy Sącz


Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Autor: -
Dodano: 2010-05-17 08:40:10