BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Programy i granty - aktualności

MOK - remont postępujący

 

 

„Fundusze Europejskie dla Małopolski”

 

Marta Jakubowska dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury wraz z paniami z administracji na czas remontu przeprowadziła się do… garderoby, a pozostali pracownicy – na zaplecze sceny…
Szefowa Ośrodka z niecierpliwością liczy dni do zakończenia prac, a ich termin ustalono na połowę września. To kolejny etap modernizacji i dostosowania do współczesnych wymogów liczącego sobie ponad 70 lat gmachu.
Prace remontowe w pełni. Wykonuje je – zgodnie z harmonogramem – koncorsjum: nowosądecka firma „Budeko - Lider” i zakopiańska – „Future-Tech”. Nowe funkcjonalności, jakie zażyczyli sobie gospodarze obiektu wymagają specjalistycznych prac, także budowlanych. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń pod planowane studio nagrań. Te będą wyłożone specjalną cegłą i materiałami dźwiękochłonnymi.
Postęp robót jest zadawalający. Prace wykonywane są zgodnie z ustalonym harmonogramem.
Cały projekt opiewa na kwotę 5,5 mln zł, z której ponad 4,1 mln zł pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 3 Schemat A Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013.
Nowosądecki projekt – „Przebudowa, modernizacja i rozwój infrastruktury Miejskiego Ośrodka Kultury – samorządowej instytucji kultury”, przygotowany przez służby prezydenta Ryszarda Nowaka, zakwalifikowany został na dofinansowanie przez Urząd Marszałkowski z 3 pozycji.
 

 „Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013”


 

Autor: -
Źródło: Biuro Prasowe
Dodano: 2010-03-10 08:20:58