Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Obwodnica Północna i inne inwestycje drogowe


11319

Obwodnica Północna: montaż elementów mostu na Łubince

2014-10-07

W ostatnich dniach rozpoczął się montaż bek prefabrykowanych na moście nad rzeką Łubinka w ciągu ul. Tarnowskiej. To kolejny element budowy Obwodnicy Północnej miasta Nowego Sącza z mostem na Dunajcu, na którą Prezydent Ryszard Nowak otrzymał w ostatnim tygodniu dodatkowe środki w wysokości 15 mln zł z programu POIiS.


11295

Obwodnica Północna: trwa nasuwanie ważącego ponad 1000 ton elementu estakady

2014-09-30

Prezydent Ryszard Nowak przyglądał się pracom związanym z nasuwaniem, długiego na 28 metrów i ważącego ponad 1000 ton, betonowego elementu estakady. Jest to kolejny etap prac realizowanych na terenie inwestycji Obwodnica Północna z mostem na Dunajcu.


11287

Rozpoczął się remont Nadbrzeżnej - zmiana organizacji ruchu

2014-09-29

Tuż po godzinie 8:00 zamknięta została ulica Nadbrzeżna na odcinku od Krańcowej do Szarych Szeregów. Wszystko w ramach zapowiadanej generalnej przebudowy ulicy. Objazdy prowadzone są: Krańcową - Lwowską - Szarych Szeregów.


11266

Uwaga kierowcy: od poniedziałku zamknięta ulica Nadbrzeżna

2014-09-26

W poniedziałek 29 września, w związku z rozpoczęciem generalnej przebudowy ulicy Nadbrzeżnej, nastąpi wyłącznie z ruchu na odcinku od ul. Krańcowej do Szarych Szeregów. Objazdy będą prowadzone ulicami: Krańcową - Lwowską - Szarych Szeregów.


11263

Obwodnica Północna: jest więcej pieniędzy, trwa betonowanie estakady

2014-09-25

W minionym tygodniu prezydent Ryszard Nowak otrzymał bardzo dobrą dla miasta informację o przyznaniu dodatkowych 15 mln złotych z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, na realizację tej największej od wielu lat i najbardziej oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji.


11225

Ruszył remont nawierzchni na moście nad rzeką Kamienicą - utrudnienia w ruchu!

2014-09-18

Dzisiaj (18 września) o godz. 6:00 rozpoczęły się prace związane z wymianą nawierzchni na moście nad rzeką Kamienica w ciągu ulicy Krańcowej. Odcinek między ulicą Nadbrzeżną a rondem pod szpitalem jest wyłączony z ruchu. Objazdy prowadzą ulicami: Lwowską, Prażmowskiego, Kilińskiego, Bulwarem Narwiku, a także Nadbrzeżną i Gwardyjską.


11214

Połowa września na Obwodnicy Północnej z mostem na Dunajcu

2014-09-15

Zgodnie z planem przebiegają kolejne prace realizowane na terenie inwestycji Obwodnica Północna z mostem na Dunajcu. Ostatnie działania skupiały się przede wszystkim na wznoszeniu konstrukcji estakady z wykorzystaniem konstrukcji pomocniczych oraz na wykonywaniu nasypów z materiału ziemno-skalnego na kolejnych odcinkach inwestycji.


11187

Po całkowitej przebudowie ulica Paderewskiego otwarta dla ruchu pojazdów

2014-09-09

Zakończyły się prace przy przebudowie ulicy Paderewskiego. Kierowcy mogą już poruszać się na całej długości tej ulicy. Ulica Paderewskiego została całkowicie przebudowana. Wykonano nową podbudowę i nawierzchnię oraz prace związane z kanalizacją. Wyremontowano również chodniki i wykonano nowe oznakowanie poziome jak i pionowe.


11159

Jeszcze w tym tygodniu otwarta zostanie ulica Paderewskiego

2014-09-03

Dobiegają końca prace związane z przebudową ulicy Paderewskiego. Na ostatnim odcinku inwestycji między ulicami: Na Rurach i Tarnowską, wykonawca układa warstwę ścieralną asfaltu. To oznacza, że sądeccy kierowcy jeszcze w tym tygodniu przejadą ulicą Paderewskiego na całym przebudowanym odcinku ulicy.


11126

Kończy się kolejny etap prac na Radzieckiej

2014-08-28

Do końca zbliżają się prace związane z kolejnym etapem inwestycji kanalizacyjnej na ulicy Radzieckiej. Chodzi o odcinek między potokiem Żeglarka a skrzyżowaniem z ulicą Stromą, gdzie po zakończonych działaniach głównego wykonawcy, zostanie odbudowana droga. Zgodnie z planem od 8 września kierowcy będą mogli dojechać od ulicy Radzieckiej do Węgierskiej przez