Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Obwodnica Północna i inne inwestycje drogowe


12242

Obwodnica Północna: obie części mostu nad Dunajcem połączone!

2015-05-15

Prezydent Ryszard Nowak, podczas spotkania z mediami na terenie Obwodnicy Północnej, poinformował o połączeniu obu części nowego mostu nad Dunajcem. To kolejny ważny etap prac w ramach tej inwestycji.


12173

23 metry do połączenia obu stron mostu

2015-04-28

Na terenie inwestycji Obwodnica Północna trwają prace związane z wykonywaniem nawisu na moście nad rzeką Dunajec. Do połączenia obu stron pozostały tylko 23 metry. Jednocześnie trwają prace u zbiegu ulic Witosa i Tarnowskiej, gdzie powstaje rondo. Wykonawca prowadzi też działania związane z wykończeniem obiektów inżynieryjnych.


12151

Prace na Obwodnicy Północnej zgodnie z planem - wykonawca odpowiada na publikację

2015-04-22

Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o. Piotr Jurczyk, jako przedstawiciel głównego wykonawcy inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu, jednoznacznie odniósł się do informacji opublikowanej na jednym z portali internetowych stwierdzając, że: - Autor artykułu nie zachował szczególnej staranności


12051

Znaczące wsparcie dla "Węgierskiej bis"

2015-03-30

Dwukrotnie członkowie zespołu roboczego ws. "Węgierskiej bis" oraz rozwiązań komunikacyjnych dla gminy Chełmiec i Stary Sącza spotkali się w sądeckim ratuszu, aby omówić wspólne działania na rzecz realizacji tej ważnej dla miasta Nowego Sącza i gmin ościennych inwestycji.


11890

Ważny etap prac na Obwodnicy Północnej zakończony

2015-02-21

Na terenie inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu zakończył się ważny etap prac. Wszystkie elementy estakady na odcinku od torów do rzeki Dunajec zostały już połączone. Aktualnie trwa betonowanie mostu nad rzeką Dunajec oraz umacnianie linii brzegowej w jego rejonie.


11784

Obwodnica Północna: prace zgodnie z harmonogramem

2015-01-29

Pomimo zimowej aury trwają prace związane z wykonywaniem obiektów inżynierskich w ciągu inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu.


11725

Ruszają prace wodociągowo-kanalizacyjne na osiedlu Helena

2015-01-16

W poniedziałek 19 stycznia planowane jest rozpoczęcie prac wodociągowo-kanalizacyjnych na ulicy Lachów Sądeckich w Nowym Sączu. Odcinek drogi od skrzyżowania z ulicą Starowiejską do skrzyżowania z ulicą Jesionową będzie wyłączony z ruchu. Objazd będzie odbywał się ulicą Starowiejską.


11515

Imponujące tempo prac na Obwodnicy Północnej

2014-11-24

W imponującym tempie przebiegają prace na terenie inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu.


11464

Estakada już nad ulicą Dunajcową

2014-11-10

Prace na terenie inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Nad ulicą Dunajcową jest już wykonana estakada, a technologia robót pozwoliła na zrealizowanie kluczowych prac bez wyłączenia ulicy z ruchu.


11442

Trwa wymiana asfaltu na fragmencie ulicy Nawojowskiej

2014-11-05

W godzinach wieczornych rozpoczęły się prace związane z wymianą asfaltu przy ulicy Nawojowskiej na skrzyżowaniu z ulicą Grodzką. Działania drogowców polegają na sfrezowaniu zdeformowanego fragmentu jezdni i położeniu nowej warstwy asfaltu. Prace będą realizowane przez całą noc.