Sobota, 31 lipca 2021 r.    Imieniny obchodzą: Ignacy, Helena, Ilona


Nowosądecka Karta Rodziny

Konkurs fotograficzny                                                           Nowosądecka Karta Rodziny


W dniu 31 lipca 2013 roku upłynął termin nadsyłania prac do konkursu „Duża Rodzina – Duża Radość”, realizowanego w ramach programu Nowosądecka Karta Rodziny.

Z uwagi jednak na niewystarczającą ilość zgłoszonych prac konkurs nie został rozstrzygnięty, zgodnie z §11 pkt 2 regulaminu konkursu.

Jednocześnie Przewodniczący Jury Konkursowego - Jerzy Gwiżdż Zastępca Prezydenta Miasta Nowego Sącza, doceniając trud i zaangażowanie uczestników konkursu, podjął decyzję o przyznaniu im symbolicznych nagród.

Autorom nadesłanych prac serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie.

 

Prace nadesłane do konkursu:

 

   

 

 

 


Archiwum Konkursu fotograficznego
pod hasłem "Duża Rodzina - Duża Radość"

Skończyłeś 18 lat i mieszkasz w Nowym Sączu? Fotografia to Twoja pasja? Chciałbyś pokazać na zdjęciach radość rodziny wielodzietnej? A może chciałbyś się pochwalić Swoją rodziną, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny?


Prezydent Miasta Nowego Sącza zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym
pod hasłem „Duża Rodzina – Duża Radość”

 

Zachęcamy do pokazania więzi rodzinnych. Ogromną frajdą może być wspólne robienie, wybieranie oraz przesyłanie do nas fotografii, które mogą stać się także wspaniałą rodzinną pamiątką.

Główną ideą konkursu jest promowanie rodzin wielodzietnych zamieszkałych w Nowym Sączu, zwrócenie uwagi na te rodziny i ich rolę w kształtowaniu społeczeństwa lokalnego. Konkurs jest także działaniem promującym wdrażany w Nowym Sączu program Nowosądecka Karta Rodziny.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie trzech fotografii przedstawiających rodzinę wielodzietną, przy czym co najmniej jedna z nich musi przedstawiać całą rodzinę. Liczy się kreatywność, promocja wartości rodzinnych, estetyka. Dodatkowym walorem fotografii będzie promocja miejsc charakterystycznych dla Nowego Sącza.

W konkursie przewidziane są nagrody dla rodzin wielodzietnych przedstawionych na fotografiach. Zgłoszone prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej zorganizowanej w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Termin nadsyłania prac upływa 31 lipca 2013r.

Prace można przesłać na adres nkr@nowysacz.pl lub złożyć osobiście w biurze Wydziału ds. Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Nowego Sącza (ul. Narutowicza 6, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30).

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Wydziale ds. Przedsiębiorczości (tel. 18 443 43 54, 18 414 50 93).

Partnerzy programu: