Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wtorek, 20 kwietnia 2021 r.    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Czesław, Szymon


Kategoria: Przedsiębiorczość-news

Wsparcie działań innowacyjnych – spotkanie dla przedsiębiorców

 

Klaster LifeScience Kraków we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia współpracy oraz innowacyjności w subregionie sądeckim.

Spotkanie ma na celu ukazanie potencjału oraz innowacyjności przedsiębiorców w odniesieniu do szeroko pojętej branży life science. Jest to okazja do przedstawienia swojej działalności oraz nawiązania współpracy w gronie podmiotów zrzeszonych wokół jednej z grup tematycznych Klastra LifeScience Kraków (Special Interest Groups): Digital Health, Telemedycyna/ Teleopieka, Biogospodarka, Zdrowa Żywność, Badania nad lekami, Uroda i Aktywne Zdrowe Życie, Zrównoważony Rozwój.

Współpraca w grupach tematycznych to szereg korzyści dla uczestników, m.in:
• wymiana doświadczeń, wiedzy
• generowanie i testowanie pomysłów
• ułatwienie współpracy pomiędzy instytucjami nauki, służby zdrowia i biznesu w ramach wybranych tematów
• lobbowanie na rzecz wybranych tematów w ramach polityki regionalnej i krajowej
• liczne korzyści wynikające ze wspólnego działania.
Innowacje to nie tylko produkty, ale również usługi, marketing, procesy i modele biznesowe.

Klaster LifeScience Kraków od ponad dekady pomaga zbudować i rozwijać efektywną sieć kontaktów i współpracy oraz uzyskać wsparcie na rozwój działalności poprzez innowacje. Dzięki współpracy zdobył ponad 100 milionów zł na wsparcie działalności innowacyjnej swoich partnerów (https://lifescience.pl/projekty), tworzone są nowe miejsca pracy, a przedsiębiorcy uczestniczą w szkoleniach, międzynarodowych misjach, targach i wystawach. W ramach grup tematycznych Klastra opracowywane są założenia nowych projektów, dobierani partnerzy i tworzone konsorcja w celu realizacji projektów, składane są wnioski o dotacje i granty, oraz realizowane są konkretne projekty.

Przedsiębiorco! Sprawdź jakie możliwości współpracy czekają na Ciebie w Twoim regionie. Dowiedz się jakie są sposoby uzyskania bezpośredniego wsparcia na innowacje oraz weź udział w przedsięwzięciach wspierających małopolskich przedsiębiorców.

Chcesz mieć wpływ na politykę regionalną Urzędu Marszałkowskiego? Chcesz korzystać ze wsparcia na innowacje?
Zarejestruj się na spotkanie informacyjne w Twoim regionie, które odbędzie się na platformie Zoom, w formiewideokonferencji z możliwością dyskusji i zadawania pytań.


Termin spotkania:
Miasto Nowy Sącz oraz powiaty: nowosądecki, gorlicki, limanowski
10.02.2021, godz. 13.00–14.00
Link do rejestracji

Spotkanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków.
 

 

 

Autor: -
Dodano: 2021-02-05 14:42:22