BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Przedsiębiorczość-news

UWAGA MŚP! Zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach b2b online z przedsiębiorcami z Hiszpanii, Francji i Szwecji!

 

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP, prowadzących lub planujących działalność eksportową oraz potencjalnych inwestorów do udziału w giełdach kooperacyjnych z przedsiębiorcami z Francji, Szwecji i Hiszpanii.
 

Głównym celem organizowanych spotkań jest nawiązanie trwałych kontaktów biznesowych przedsiębiorców z Małopolski z przedsiębiorcami z Francji, Szwecji i Hiszpanii. Celem giełd jest także zaprezentowanie oferty małopolskich firm, umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów z zagranicznymi partnerami z Francji, Szwecji i Hiszpanii oraz stworzenie okazji do negocjacji warunków potencjalnej współpracy handlowej.


WAŻNE DATY
rejestracja: do dnia 10.11.2020
• spotkania B2B:
FRANCJA - 23.11.2020 w godz. 9.00 – 14.00
SZWECJA - 24.11.2020 w godz. 9.00 – 14.00
HISZPANIA - 25.11.2020 w godz. 9.00 – 14.00
• czas trwania spotkania: 20-30 min


Od strony technicznej dobieranie partnerów do rozmów będzie odbywać się w ten sposób, że do udziału w giełdzie może zarejestrować się firma z każdej branży, zarówno po stronie małopolskiej, jak i hiszpańskiej, francuskiej i szwedzkiej. Następnie, na podstawie przesłanych w formularzu informacji, organizatorzy będą dobierać firmy parami: firma z Małopolski - firma zagraniczna i informować firmy z tych dobranych par o tym, że mogą być dla siebie potencjalnymi partnerami do rozmów.


Spotkania odbywać się będą z udziałem tłumacza.
Ilość spotkań B2B jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

PRZEDSIĘBIORCO PAMIĘTAJ!
IM WCZEŚNIEJ ZAŁOŻYSZ SWÓJ PROFIL, TYM DŁUŻEJ BĘDZIE ON PROMOWANY!


Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny na www.business.gmsynergy.com.pl
 


Głównym organizatorem spotkań jest Województwo Małopolskie.
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu pn. Power up Your Business in Małopolska 2, finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Oś priorytetowa 3 Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Promocja Gospodarcza Małopolski.
 

 

 

Autor: -
Źródło: Centrum Business in Małopolska
Dodano: 2020-10-29 12:23:56