BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Przedsiębiorczość-news

„Bądź innowacyjny – wsparcie dla przedsiębiorczych” - spotkanie online. ZAPRASZAMY!

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Sączu zaprasza na bezpłatne spotkanie, które organizuje pn.: „Bądź innowacyjny – wsparcie dla przedsiębiorczych”, które odbędzie się 23 października br. (piątek), w godzinach 10.00 – 12.00.
Będzie to spotkanie informacyjne online w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców i innych podmiotów z subregionu sądeckiego, zainteresowanych wsparciem z Funduszy Europejskich na realizację projektów innowacyjnych (badania i rozwój, wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług, zwiększenie konkurencyjności MŚP).

Zgłoszenia na spotkanie można dokonać pod linkiem: https://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/spotkanie-w-nowym-saczu-badz-innowacyjny-wsparcie-dla-przedsiebiorczych-spotkanie-informacyjne-online-w-ramach-malopolskiego-festiwalu-innowacji-2020, najpóźniej do 20 października br. do godz. 12.00.

Dokument do pobrania:
Program spotkania (pdf)

 

 

 

Autor: -
Źródło: UMWM
Dodano: 2020-10-15 13:57:02