Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Media o nas


22837

gazetakrakowska.pl: Nowy Sącz. Prezydent Ludomir Handzel otworzył ul. Wąską. Zniknęło znane sądeckie "miejsce wstydu"

2020-01-29

Prezydent Ludomir Handzel otworzył ul. Wąską, która w ostatnich miesiącach przeszła gruntowny remont. Odświeżono również elewację należącej do miasta kamienicy. Odnowę zaniedbanej od wielu lat sądeckiej „ulicy wstydu” prezydent obiecał jeszcze w trakcie kampanii wyborczej w 2018 roku. Na remont czeka teraz prywatna kamienica.


22836

sadeczanin.info: Nowy Sącz: Nareszcie! Lasek Falkowski zmieni się nie do poznania

2020-01-29

Lasek Falkowski w Nowym Sączu jeszcze kilka lat temu był ulubionym terenem rekreacyjnym mieszkańców, gdzie wypoczywali. Teraz jest totalnie zdewastowany. Jesienią ubiegłego roku jeden z naszych czytelników, spacerując w lasku poważnie się zranił, bo nadepnął na pręty wystające z ziemi.


22835

sadeczanin.info: Nowy Sącz: nareszcie! Na Kocich Plantach zrobiła się jasność

2020-01-29

Jeszcze do niedawna strach było iść przez Kocie Planty, które nie były doświetlone. Dzisiaj rozświetlają je nowoczesne lampy. Mieszkańcy prosili o nie od lat.


21652

sadeczanin.info: Nowy Sącz: jak to nazwać? Gdzie nie spojrzeć budowa

2019-07-29

Nowy Sącz już dawno nie przeżywał takiego boomu inwestycyjnego. Roboty budowlane prowadzone są w różnych punktach miasta.


21452

rdn.pl:Plusy i minusy sądeckiej Strefy Relaksu [WIDEO]

2019-07-02

Płyta rynku, stara Sandecja, Planty i brzeg Kamienicy – w tych miejscach ma się pojawić Sądecka Strefa Relaksu, a w niej: darmowa kawa i leżaki.


21440

gazetakrakowska.pl: Kartą Nowosądeczanina - mieszkańcy mają się z nią poczuć wyjątkowo

2019-07-01

Obiecywana przed wyborami Karta Nowosądeczanina ma gwarantować mieszkańcom m.in. darmowe parkingi i komunikację miejską. Jak będzie w rzeczywistości, pokażą najbliższe miesiące, kiedy grupa robocza opracuje zasady jej działania. Na razie w formie uchwały intencyjnej „zielone światło” dali jej sądeccy radni.


21439

sadeczanin.info: 11 pytań do... prezydenta Ludomira Handzla

2019-07-01

Prezydent Ludomir Handzel rządzi Nowym Sączem zaledwie od kilku miesięcy. Od listopada ubiegłego roku. Jakie jest ulubione jego miejsce na Sądecczyźnie, jakie ma marzenie, albo marzenia i czego boi się nowy gospodarz miasta?


21410

natemat.pl: "To było polityczne zamówienie". 22 dni urzędowania wystarczyły, by radni PiS wzięli się za tego prezydenta

2019-06-26

– Ambicje chyba rzeczywiście zostały mocno urażone. Trzeba uszanować wybór naszych mieszkańców. Niektórzy są jednak tacy, że pomimo tego, że przegrali mecz, to ciągle oczekują dogrywki – mówi w rozmowie z naTemat prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel. Samorządowiec ma na myśli przewodniczącą Rady Miasta Iwonę Mularczyk, która była jego kontrkandydatką w ostatnich wyborach. Jeśli radnym uda się go odwołać, to właśnie ona może przejąć władzę w mieście.


21323

sadeczanin.info: Nowy Sącz: więcej takich miejsc! Mieszkańcy na nie czekają

2019-06-13

Sądeczanie tylko przyklaskują takim inwestycjom. Życzyliby sobie, aby ogólnodostępne place zabaw powstawały na każdym osiedlu w Nowym Sączu. Część z nich takie miejsca, gdzie można wypocząć już posiada.


21319

rdn.pl: Mosty na Dunajcu będzie trzeba zamknąć? [WIDEO]

2019-06-13

Most na obwodnicy północnej nie będzie zamknięty – przekonywał na antenie RDN Nowy Sącz wiceprezydent Artur Bochenek.