Koronawirus - ważne informacje!"> Nowy Sącz : Oficjalna strona miasta - <span style="color: #D00;">Koronawirus - ważne informacje!</span>
BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Koronawirus - ważne informacje!


23115

Funkcjonowanie Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury

2020-03-19

W związku z obowiązującym na obszarze Rzeczypospolitej stanem zagrożenia epidemicznego oraz Zarządzeniem Prezydenta Miasta Nowego Sącza, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury informuje, że:


23113

Funkcjonowanie Wydziału Architektury i Urbanistyki

2020-03-19

Postępowania administracyjne prowadzone są na bieżąco, petenci składają korespondencję w wyznaczonych punktach wskazanych w komunikacie Pana Prezydenta.


23112

Funkcjonowanie Wydziału Pozyskiwania Funduszy

2020-03-19

W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem zagrożenia epidemicznego oraz Zarządzeniem Prezydenta Miasta Nowego Sącza, Wydział Pozyskiwania Funduszy informuje, że:


23111

Funkcjonowanie Wydziału Środowiska

2020-03-18

W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem zagrożenia epidemicznego oraz Zarządzeniem Prezydenta Miasta Nowego Sącza, Wydział Środowiska informuje, że:


23110

Funkcjonowanie Miejskiego Zarządu Dróg

2020-03-18

W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem zagrożenia epidemicznego oraz Zarządzeniem Prezydenta Miasta Nowego Sącza, Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że nie prowadzi bezpośredniej obsługi interesantów. Wiele spraw, jak również złożenie wniosków o wydanie zezwoleń i opinii, można złożyć poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na stronie obywatel.gov.pl.


23109

Funkcjonowanie Wydziału Spraw Obywatelskich i Ewidencji Ludności

2020-03-18

Wydział Spraw Obywatelskich i Ewidencji Ludności na bieżąco realizuje wnioski złożone droga elektroniczną (ePUAP).


23108

Informacja na temat płatności podatków i opłat lokalnych w warunkach stanu zagrożenia epidemicznego

2020-03-18

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się epidemii w naszym kraju, w Urzędzie Miasta Nowego Sącza podjęto działania mające na celu ograniczenia ryzyka zarażenia się koronawirusem. Polegają one m.in. na:


23105

Spotkanie w sprawie pomocy dla potrzebujących

2020-03-18

Zastępca prezydenta Magdalena Majka spotkała się z przedstawicielami środowisk i organizacji pozarządowych zajmujących się organizowaniem pomocy dla osób, które znalazły się w potrzebie w związku z epidemią koronawirusa. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele:


23083

Komunikat Prezydenta Miasta Nowego Sącza w związku z wprowadzeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego

2020-03-14

W związku z wprowadzeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od poniedziałku 16 marca do odwołania, budynki urzędy miasta Nowego Sącza będą dostępne wyłącznie dla pracowników.


23082

Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie - komunikat

2020-03-13

Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie, od dnia 16 marca do 25 marca, będą udzielane za pomocą środków komunikacji na odległość(telefon, mail, komunikator internetowy, wideorozmowa itp.) Warunkiem skorzystania ze świadczenia jest wcześniejsze przesłanie mailem, na adres pomocprawna@nowysacz.pl skanu lub zdjęcia.