Koronawirus - ważne informacje!"> Nowy Sącz : Oficjalna strona miasta - <span style="color: #D00;">Koronawirus - ważne informacje!</span>
BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Koronawirus - ważne informacje!


23153

Pałac Młodzieży on-line w czasie epidemii

2020-03-24

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej nadal wszystkie zajęcia dydaktyczne w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu są zawieszone do odwołania. Placówka jednak realizuje swoje zadania – w takim zakresie jak to jest możliwe – w sposób zdalny, także poprzez komunikację ze swoimi podopiecznymi.


23132

Funkcjonowanie Urzędu Stanu Cywilnego

2020-03-20

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, mając na uwadze zdrowie petentów Urząd Stanu Cywilnego informuje, że prowadzi wyłącznie bieżącą rejestrację zgonów oraz po uzgodnionym telefonicznie terminie bieżącą rejestrację urodzeń. W sprawach związanych ze ślubami oraz w pozostałym zakresie działania USC prosimy kontaktować się telefonicznie pod nr 18 448 65 51. Ponadto, zachęcamy do składania wszelkich wniosków drogą elektroniczną.


23131

Zmiana terminu finału przeglądu plastycznego „Ogród piękna, dobra i radości”

2020-03-20

Pałac Młodzieży w Nowym Sączu informuje, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem i wynikających z tego ograniczeń w funkcjonowaniu placówek edukacyjno-kulturalnych, finał XIV Międzynarodowego Przeglądu Plastycznego „Ogród piękna, dobra i radości” odbędzie się w innym terminie. O nowej dacie wydarzenia poinformujemy za pośrednictwem strony PM.


23130

Czasowe ograniczenie komunikacji miejskiej

2020-03-20

MPK Sp. z o.o. w Nowym Sączu informuje, że ze względu na ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty oraz ogłoszeniem na terenie całego kraju stanu zagrożenia epidemicznego, Prezydent Miasta Nowego Sącza podjął decyzję o czasowym ograniczeniu komunikacji miejskiej na terenie Miasta Nowego Sącza oraz gmin członków porozumienia gminnego.


23128

Funkcjonowanie Wydziału Sportu i Turystyki

2020-03-19

Ze względu na zagrożenie epidemiczne oraz Zarządzenie Prezydenta Miasta Nowego Sącza, Wydział Sportu i Turystyki nie prowadzi bezpośredniej obsługi petentów - pełniony jest dyżur.


23125

Apel do Mieszkańców Nowego Sącza

2020-03-19

W związku z koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującą chorobę COVID-19 prezydent Ludomir Handzel apeluje do mieszkańców Nowego Sącz, by korzystając z aptek zadbali również o bezpieczeństwo farmaceutów i zastosowali się do kilku ważnych zasad.


23123

Kolejne ograniczenia w komunikacji miejskiej

2020-03-19

W związku z ogłoszeniem na terenie całego kraju stanu zagrożenia epidemicznego, wprowadzone zostały kolejne ograniczenia w komunikacji miejskiej. Polegają one na czasowym zawieszeniu kursowania autobusów, we wszystkie niedziele i święta, począwszy od dnia 22 marca 2020 r. do odwołania na terenie miasta Nowego Sącza oraz gmin - członków porozumienia gminnego.


23122

Funkcjonowanie Wydziału Przedsiębiorczości

2020-03-19

Mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo Przedsiębiorców oraz konieczność wprowadzenia wzmożonych środków ostrożności w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, Wydział Przedsiębiorczości informuje, iż do odwołania pracuje w trybie pracy wewnętrznej bez możliwości przyjmowania klientów w siedzibie Wydziału.


23119

Komunikat Okręgowej Rady Aptekarskiej w Krakowie

2020-03-19

Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej w Krakowie mgr farm. Elżbieta Rząsa - Dura, zwraca się do Pana Prezydenta o wystosowanie do Pacjentów apelu, aby dbali o farmaceutów, którzy są najbardziej narażeni na bezpośredni kontakt z osobami chorymi.


23117

Informacja na temat obsługi klienta – Wydział Organizacyjno-Administracyjny

2020-03-19

Biuro Obsługi Mieszkańców obsługuje mieszkańców jedynie za pomocą kontaktu telefonicznego lub elektronicznego (email, ePUAP) udzielając informacji dot. Funkcjonowania Urzędu.