Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

XIII Integracyjny Bal Dla Dzieci do lat 12 „RADOŚĆ WASZA – RADOŚĆ NASZA”

 

Wiceprezydent Bożena Jawor wybrała wczoraj Królową i Króla XIII Integracyjnego Balu dla Dzieci do lat 12 „RADOŚĆ WASZA – RADOŚĆ NASZA”. Zostali nimi Emilia Lorek (4 lata) i Kacper Kowalik (8,5 roku).
Dzieci, jak co roku, bawiły się na hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Nowym Sączu. Na małych przebierańców czekało mnóstwo atrakcji. Podczas balu dzieci uczestniczyły w wielu zabawach i konkursach z nagrodami.

 

WYNIKI:

MISS BABY SPONSORÓW:
1. Firma Gastronomiczna RAJ – Krystyna Konar, Mateusz Winiarski
2. Zakład Mięsny  SZUBRYT  -  Patrycja Bugańska – 7 lat
3. MAŁY  ROBINSON – Zuzia Urbańska – 7 lat, Marcin Popiela – 4 lata
4. Centrum Szkoleniowe ETB  – Witek Podolarz 5 lat
5. Hotel Beskid – Zuzia Popardowska – 4 lata
6. Firma DANEK – Oliwia Lis – 7 lat, Eryk Bołoz – 3 lata
 

MISS  BABY  MEDIÓW:
1. RTK – Celina Szafarz – 3 lata
2. NTV – Mateusz Fecko – 6 lat
3. Gazeta  Krakowska – Kuba Młynarczyk
4. Tydzień Nowosądecki – Oliwia Kotlarz – 6 lat

 

Najmłodszy uczestnik – Jan Szczecina – 3 miesiące
Policyjny POLIK został wręczony Julianowi Karpiel – 4 lata

 

 

Wspólnie z dziećmi bawiło się 70 wolontariuszy – studentów wychowania fizycznego z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.
Dodatkowo podczas balu odbyły się konkursy z zakresu BRD, z wiedzy o działaniach Straży Granicznej oraz zawody w strzelaniu. Jak co roku, pod względem medycznym imprezę zabezpieczali słuchacze wydziału Ratownictwa Medycznego Policealnej Szkoły Służb Medycznych i Społecznych w Nowym Sączu. Do zabawy z dziećmi przyłączyli się również piłkarze Sandecji. O oprawę muzyczną imprezy zadbał zespół estradowy Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej.
Patronat honorowy nad balem sprawował Prezydent Miasta Ryszard Nowak. Organizatorem balu było Stowarzyszenie „BESKIDZKIE WIĘZI” oraz radni – Barbara Jurowicz i Artur Czernecki, natomiast współorganizatorami: Urząd Miasta Nowego Sącza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Komenda Miejska Policji, Karpacki Oddział Straży Granicznej oraz PWSZ w Nowym Sączu.
Sponsorzy: Firma WIŚNIOWSKI, FAKRO, Firma Gastronomiczna RAJ z Gołkowic, Zakład Masarski SZUBRYT, PIWNICZANKA, Centrum Szkoleniowe ETB, LESKO, Hotel Beskid, MAŁY ROBINSON, Klubokawiarnia RODZINKA, Piekarnia – Ciastkarnia DANEK.
 

 

Autor: -
Dodano: 2013-01-24 10:07:38