Środa, 27 października 2021 r.    Imieniny obchodzą: Iwona, Sabina


Kategoria: Wydarzenia

Dzień Seniora w Miejskim Ośrodku Kultury

Prezydent Ludomir Handzel uczestniczył w spotkaniu z nowosądeckimi Seniorami, w ramach Dnia Seniora zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Biuro Aktywności Obywatelskiej. Były występy artystyczne dzieci z Pałacu Młodzieży, koncert biesiadny zespołu „Nasze dźwięki” i koncert Mateusza Ziółko.

Prezydent Ludomir Handzel

- Cieszę się, że w końcu możemy spotkać się na żywo. Ten dzień to symboliczne uhonorowanie państwa dorobku i wkładu w rozwój miasta. Mam nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

 

Artysta Mateusz Ziółko.

Tegoroczne obchody Dnia Seniora stały się już wspomnieniem. Miłym i rozgrzewającym serca niejednego Seniora. To co się działo, to nie tylko jedna wielka zabawa ale też integracja, wspomnienia. To święto wszystkich Seniorów i czas obfitujący we wszelkiego rodzaju wydarzenia.

Wychowankowie z Pałacu Młodzieży umilili czas Seniorom swoimi występami.
Grupa Baletowa „ADAGIO” zaprezentowała układ „Polka”, Krystian Gizicki porwał naszych Seniorów w piękny rejs „Parostatkiem”, zespół taneczny „Pompon-team zaprezentował układ „Jestem Kotem”, a Krystian Gizicki przypomniałprzebój Andrzeja Zaucha „C”est la vie”.

Ogromną radość naszym Seniorom sprawił występ Mateusza Ziółko. Ten wyjątkowy artysta, którego „Twarz brzmi znajomo”, Sadecki ptok, którego na Sądecczyznę przywiodło serce i twarz Sądeckiego hospicjum, w Dniu Seniora zachwycił i wzruszył każdego.
Nie mogło zabraknąć zespołu „Nasze dźwięki” z Sądeckiego Centrum Seniora.Seniorzy, seniorom umilili czas mini koncertem piosenek biesiadnych.

Na zakończenie po części koncertowej, Seniorzy zostali zaproszeni do obejrzenia wystawy wyjątkowych prac Seniorów z Sądeckiego Centrum Seniora oraz z Dziennego Domu Seniora, a także na ucztę dla podniebienia.
Mamy nadzieję na liczne, kolejne spotkania w tak zacnym gronie!!!
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2021-10-13 14:13:13