Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Dofinasowanie dla Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Nadzieja”

Prezydent Ludomir Handzel przekazał umowę gwarantującą modernizację infrastruktury istniejącego Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Nadzieja”

 

- Bardzo się cieszę, że Pani prezes mnie zaprosiła i mogę przekazać umowę na dofinansowanie remontu miejsca, które tętni życiem. Miejsca, które jest bardzo ważne na mapie Nowego Sącza. Bardzo się cieszę z tych emocji, które ostatnio pojawiły się na sądeckim Rynku. Naprawdę niesamowita impreza. Cieszę się, że te 173 000 zł zostało zebrane. Moje serce macie. Moja kieszeń, jeżeli tylko będę miał ją pełną, to dla Państwa będzie otwarta. Przekazuję oficjalnie umowę na dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych i gratuluję serdecznie – powiedział Prezydent Ludomir Handzel.

 

 

- Bardzo serdecznie pragnę podziękować Panu prezydentowi, bo my nie mielibyśmy żadnych szans na uzyskanie tych pieniędzy, gdyby samorząd powiatowy nie przystąpił do programu. Gdybyście Państwo nie obdarzyli nas zaufaniem, że sobie poradzimy i, że to będzie służyło i naszym podopiecznym i całemu środowisku. Bardzo gorąco dziękuję za współpracę także Pani prezydent Magdalenie Majce. Nigdy jeszcze ani Pan prezydent, ani pani Prezydent nas nie zawiedli. – powiedziała prezes Zarządu Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo i Umysłowo „Nadzieja” Teresa Jaros – Ligaszewska.

 

Na koniec prezydent wraz z prezes Stowarzyszenia Nadzieja Teresą Jaros – Ligaszewską wręczyli podziękowania dla organizatorów zbiorki pieniędzy prowadzonej przez POSITIVE WAYS za zebranie kwoty 173 tysięcy złotych, podkreślając, że cała akcja to dowód ich gorących serc, a dumą jest to, że tak młodzi ludzie potrafią połączyć swoją pasję z zauważeniem tych, którzy bardzo potrzebują pomocy.

 

[POBIERZ]

                 

 

 

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-07-10 16:08:17