BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Bezpieczne Wakacje 2020 – kolejne atrakcje dla dzieci i młodzieży

W sali reprezentacyjnej Ratusza odbyła się konferencja prasowa, podczas której zastępca prezydenta Magdalena Majka przedstawiła szczegóły dotyczące tegorocznej edycji „Bezpiecznych Wakacji”. W tym roku zajęcia będą odbywać się w świetlicach środowiskowych, osiedlowych i w Pałacu Młodzieży, a także będą prowadzone zajęcia online. 

- Niestety wakacje tak samo jak rok szkolny będą nam upływać w cieniu pandemii koronawirusa, jednak nie oznacza to, że Bezpieczne Wakacje w Nowym Sączu nie będą ciekawe i atrakcyjne – powiedziała zastępca prezydenta Magdalena Majka. – Z przyczyn oczywistych nie możemy zorganizować zajęć tak jak do tej pory, w dużych grupach. 

Świetlice Środowiskowe 

 - W każdy dzień postaramy się inaczej zorganizować zajęcia – mówiła dyrektor Zespołu Świetlic Środowiskowych Aleksandra Ślusarek.

Więcej informacji: LINKSzczegóły na plakacie poniżej.

 

Pałac Młodzieży

- Pałac Młodzieży zaprasza na tegoroczne wakacje. Cieszę się, że nasza oferta uzupełnia się z tym co oferują inne jednostki – dodała Milenia Małecka-Rogal dyrektor Pałacu Młodzieży. 

Więcej Informacji: LINK

Świetlice Osiedlowe 

Szczegóły funkcjonowania Świetlic Osiedlowych przedstawiła kierownik Biura Aktywności Obywatelskiej Agnieszka Raniszewska. 

- Mamy 5 Świetlic Osiedlowych na ternie Nowego Sącza. Każda świetlica oferuje innego rodzaju zajęcia. Chcemy by jak najwięcej dzieci mogło skorzystać z naszej oferty, dlatego wprowadzamy turnusy tygodniowe. 

Szczegóły LINK.

#PoznajNaS

- Postanowiliśmy oddać miasto w ręce młodych ludzi. To oni zaproponują od pierwszego dnia wakacji, udział w akcji #PoznajNaS. Na specjalnym funpagu na portalu Facebook będą codziennie publikowane materiały filmowe z Nowego Sącza – dodała zastępca prezydenta Magdalena Majka. 


Zapraszamy do polubienia strony #PoznajNaS: LINK

[POBIERZ DŹWIĘK]

[POBIERZ ZDJĘCIA]

   

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-06-25 13:44:15