BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Podziękowania od Dyrekcji Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego

Prezydent Ludomir Handzel gościł w gabinecie dyrektor Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego Bożene Hudzik i zastępcę dyrektora Janusz Geroch. 

- Panie Prezydencie dziękujemy, że wyciągnął Pan do nas rękę gdy staliśmy na czele walki z koronawirusem – powiedziała dyrektor Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego Bożena Hudzik. – Zrozumiał Pan, że dla ratowników medycznych nie ma nic ważniejszego od spokoju i poczucia bezpieczeństwa dla swoich rodzin. Niech ten drobny grawerton będzie dowodem naszej dozgonnej wdzięczności. 

- Dziękuję wszystkim ratownikom medycznym, którzy stoją na czele walki z koronawirusem. Mam nadzieję, że będziemy wracać już do normalności i sytuacja nie odwróci się w złym kierunku. Doceniam pracę białego personelu, ratowników medycznych, a także ich kierownictwa – powiedział prezydent Ludomir Handzel. 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-06-16 15:19:42