Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Gratulacje dla Heleny Prusak – laureatki konkursu „Eko Przestrzeń, eko pomysł, eko ja'

Prezydent Ludomir Handzel pogratulował i wręczył dyplom oraz nagrodę Helenie Prusak, laureatce konkursu „Eko Przestrzeń, eko pomysł, eko ja.' Młoda Nowosądeczanka zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii wiekowej 12-15 – „Czas na łąkę”.
 
 
- Serdecznie gratuluję i cieszę się, że mamy w Nowym Sączu tak utalentowanych ludzi, którzy już od najmłodszych lat myślą o środowisku naturalnym i dbają o wspólne dobro - powiedział Prezydent Ludomir Handzel
 
 
Konkurs był efektem prowadzonego Programu Edukacyjnego KSZTAŁTOWANIE PRZESTRZENI. Program dotyczył promowania wiedzy na temat kształtowania przestrzeni, jako naszego dobra wspólnego skierowany był do młodzieży szkolnej w wieku 12-19 lat.
Program polegał na przeprowadzaniu przez Architektów – Edukatorów cyklu spotkań w czasie trwania semestru szkolnego z grupą uczniów (10-15 osób).
 
Organizatorem Programu Edukacyjnego jest Fundacja Promocji Architektury SARP oraz Izba Architektów Polskich. Program jest rekomendowany przez Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki oraz Narodowe Centrum Kultury. Partnerem jest firma Fakro.
 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-06-12 12:05:52