Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

„Organizowanie badań z zakresu profilaktyki cukrzycy"

W ramach edukacji zdrowotnej dostosowanej do potrzeb różnych grup społeczeństwa, w szczególności osób starszych w wieku 60+ oraz profilaktyki chorób i promocji zdrowia pod nazwą: „Organizowanie badań z zakresu profilaktyki cukrzycy" organizuje się następujące badania.
 
Profilaktyczne badanie dna oka, ciśnienia śródgałkowego pod kątem retinopatii cukrzycowej,
oraz badanie dopplerowskie wydolności żył i tętnic kończyn dolnych pod kątem profilaktyki stopy cukrzycowej dla osób w wieku 60+ 
 
Zapisy na badania w terminie 10-15.06.2020 r. w godzinach 16:00-18:00 pod numerem 514138570, liczba miejsc jest ograniczona.
 
Realizatorem zadania wyłonionym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań w trybie ustawy o zdrowiu publicznym jest Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Oddział Powiatowy w Nowym Sączu.
 
Osobą odpowiedzialną za realizację umowy jest Pani Michalina Czapla tel. 514 138 570 
 

W związku z dużym zainteresowaniem pula miejsc na badania została wyczerpana i w dniu 15.06 przyjmowane będą zapisy tylko na listę rezerwową.

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-06-05 15:05:38