Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Nowa siedziba Sądeckiego Urzędu Pracy i Wydziału Architektury i Urbanistyki

Ulica Zielona 55 to nowy adres Sądeckiego Urzędu Pracy i Wydziału Architektury i Urbanistyki. Dziś (29 maja) odbyło się uroczyste przekazanie budynku. Symboliczny klucz przekazał na ręce Prezydenta Ludomira Handzla właściciel budynku Adam Górski. 

- Cieszę się, że wkraczamy do nowego budynku – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Jest to nowa jakość zarówno dla pracowników jak i mieszkańców Nowego Sącza, którzy będą tutaj załatwiać swoje sprawy. Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w powstanie tego budynku. Pracownikom życzę dobrego klimatu i warunków pracy. 

Po przecięciu wstęgi, ksiądz prałat dr Jerzy Jurkiewicz poświęcił budynek. 

Prezydent Ludomir Handzel przekazał symboliczny klucz do budynku dyrektor Wydziału Architektury i Urbanistyki Jolancie Polańskiej oraz dyrektorowi Sądeckiego Urzędu Pracy Jarosławowi Glińskiemu. 

Budynek przy ulicy Zielonej 55 o powierzchni 1308 metrów kwadratowych posiada 3 kondygnacje. Sądecki Urząd Pracy Mieści się na parterze i pierwszym piątrze, a Wydział Architektury i Urbanistyki na drugim piętrze. Nowy budynek to większe oszczędności dla Urzędu Miasta, a także komfortowe warunki dla pracowników i petentów. Obiekt jest klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd, toaleta, winda). Przed budynkiem zlokalizowany został parking na 30 miejsc postojowych.  W otwarciu budynku uczestniczyli także radni Grzegorz Ledziński i Jakub Prokopowicz.

Od poniedziałku ( 1 czerwca) zarówno Sądecki Urząd Pracy jak i Wydział Architektury i Urbanistyki będą pracować normalnie w nowej siedzibie. 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

                       

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-05-29 18:22:58