Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Ulica Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Piotra Skargi już przejezdne

Zakończył się pierwszy etap remontu nawierzchni wokół Rynku. Kierowcy mogą przejechać ulicą Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego i pierzeją wschodnią Rynku  w kierunku ulicy Piotra Skargi. Możliwy jest również przejazd odcinkiem Rynku od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Piotra Skargi (pierzeją północną).

W dalszym ciągu trwają prace na Rynku w odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Dunajewskiego (pierzeja południowa) wraz ze skrzyżowaniem z ul. Lwowską. Prezydent Ludomir Handzel przyglądał się postępom prac razem z Radną Województwa Małopolskiego Urszulą Nowogórską i dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg Adamem Konickim. 

W związku z kontynuacją robót na Rynku przez Sądeckie Wodociągi, zamknięty dla ruchu został jeden pas jezdni Rynku na odcinku od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Dunajewskiego (pierzeja zachodnia). Ruch pojazdów odbywa się jednym pasem (wewnętrznym) w kierunku ul. Dunajewskiego.

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-09-17 14:49:28