Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Briefing prasowy w sprawie planowanych przez Zarząd Sądeckich Wodociągów Spółka z o.o. podwyżek cen wody i ścieków

Dziś (21 sierpnia) w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza odbył się briefing prasowy w sprawie planowanych przez Zarząd Sądeckich Wodociągów Spółka z o.o. podwyżek cen wody i ścieków. Wiceprezydent Artur Bochenek podkreślił, że tego typu działanie działanie jest efektem utraty przez Miasto kontroli nad Spółką. 

- Prezydent Ludomir Handzel już wielokrotnie wzywał do tego aby ceny wody i ścieków pozostały na niezmienionym poziomie w 2019 roku – powiedział wiceprezydent Artur Bochenek. – Niestety głos mieszkańców Nowego Sącza jest dla Zarządu Spółki Sądeckie Wodociągi obojętny. To bardzo smutne i przykre, że Zarząd Spółki nie potrafi współpracować i uważam, że takie podejście Spółki, która powstała w Nowym Sączu i została założona przez Miasto Nowy Sącz, powinno skutkować dymisją Zarządu. Chce jednak zapewnić, że gdy większość udziałów powróci do miasta, to ceny wody i ścieków powrócą do obecnych stawek.

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-08-21 16:35:22