Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Inwestycje

Zakończył się remont świetlicy dla mieszkańców Osiedla Helena

Z wyremontowanej świetlicy osiedlowej skorzysta przede wszystkim młodzież, seniorzy  i Zarząd Osiedla Helena. Dziś (16 lipca) prezydent Ludomir Handzel, dyrektor Wydziału Inwestycji Marta Poremba oraz radny Krzysztof Ziaja oficjalnie otworzyli świetlicę.  

- Nie zapominam, że Helena to Nowy Sącz. To miejsce ma służyć  mieszkańcom i cieszę się, że po tych wyborach Osiedle Helena ruszyło z miejsca – mówił prezydent Ludomir Handzel. - Mamy taki plan, żeby takich świetlic przybywało i warunki, w których spotykają się mieszkańcy były coraz lepsze. 

- To już kolejna świetlica po remoncie. Oddaliśmy już do użytku świetlicę przy Alejach Wolności, a  do końca tego roku będzie gotowa świetlica przy ulicy Stolarskiej – powiedziała dyrektor Wydziału Inwestycji Marta Poremba.

Koszt remontu świetlicy przy ulicy Starowiejskiej 2 to  99 084,62 zł.  Jest to element projektu realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego pn. „Aby w Nowym Sączu Chciało Się Żyć”.  

[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-07-16 14:06:53