Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Wandale na budowie schroniska

Dobiegająca końca budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Tłoki w Nowym Sączu, stała się obiektem ataku wandali i złodziei. To oznacza, że oddanie schroniska do użytku prawdopodobnie nie będzie możliwe w zaplanowanym na czerwiec terminie.
 

 

W nocy z 14 na 15 maja, na terenie powstającego przy ulicy Tłoki schroniska dla bezdomnych zwierząt, doszło do aktu wandalizmu i kradzieży. 
 

Została zniszczona instalacja elektryczna oraz dokonano kradzieży przewodów elektrycznych, zamontowanych w ścianach. Uszkodzono pokrycie ścian działowych oraz konstrukcję nośną sufitu podwieszanego. Dokonano również kradzieży na szkodę wykonawcy. Zniknęły między innymi znajdujące się na budowie narzędzia.  
 

Wykonawca schroniska będzie musiał  zdemontować część poszycia ścian i sufitów oraz wykonać jeszcze raz instalację elektryczną. Może to spowodować opóźnienie w zakończeniu robót budowlanych schroniska. 
 

O zdarzeniu została poinformowana Komenda Miejska Policja w Nowym Sączu.
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]
 

     
     

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-05-15 13:46:14