Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

„Czyste powietrze w naszych rękach” – zaczynamy!

10 grudnia w Nowym Sączu rusza kampania społeczna, której celem jest promocja działań antysmogowych. W ramach akcji zaplanowano 10. spotkań dla mieszkańców miasta z ekspertami w dziedzinie ochrony zdrowia oraz środowiska.
 


 

„Czyste powietrze w naszych rękach” to projekt, który zrodził się z potrzeby zmiany myślenia i zwiększenia świadomości mieszkańców na temat konsekwencji trującego działania smogu. Kampania wzywa do aktywnej postawy względem problemu, przedstawiając szereg sprawdzonych rozwiązań.
 


 

Co możemy zrobić działając w pojedynkę?
 

Na to pytanie odpowiedzi udzielą eksperci, podczas specjalnych spotkań edukacyjnych. Dla dzieci przygotowano „Balonowe Show” – wydarzenie odbędzie się w szkołach i przedszkolach mieszczących się w Nowym Sączu. Na dorosłych czekać będą ciekawe atrakcje, poczęstunek oraz możliwość skorzystania z fachowej, bezpłatnej porady firm specjalizujących się we wdrażaniu nowoczesnych systemów grzewczych.
 

Po skończonych wykładach i warsztatach Nowosądeczanie będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistą prowadzącym spotkanie.
 

„Czyste powietrze w naszych rękach”
harmonogram spotkań z mieszkańcami Nowego Sącza

 

SPOTKANIA DLA DOROSŁYCH
 


 

SPOTKANIA DLA DZIECI
 Kampania prowadzona w ramach projektu pn. „Poprawa jakości powietrza dla Miasta Nowego Sącza – etap II” dofinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”.

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2018-12-10 13:45:17