Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Bilety MPK kupisz za pomocą aplikacji SkyCash


Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Nowym Sączu informuje wszystkich pasażerów komunikacji miejskiej, że w październiku bilety jednorazowe MPK dostępne są również w aplikacji SkyCash. Ceny mobilnych biletów kupowanych telefonem są takie same, jak w innych punktach sprzedaży.

 

Aplikacja SkyCash zapewnia szybki dostęp do biletów komunikacji miejskiej. Pasażerowie mogą kupować je w każdym miejscu i o każdej porze dnia, bez konieczności stania w kolejkach, posiadania gotówki czy szukania otwartego kiosku.

Zakup biletu trwa kilka sekund. Wystarczy uruchomić aplikację w telefonie i z listy miast wybrać Nowy Sącz. Następnie pasażer wybiera jeden z dostępnych biletów, wpisuje numer linii, numer boczny autobusu i określa metodę płatności. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie zakupu kodem PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w SkyCash.

Za bilet MPK w Nowym Sączu w SkyCash można zapłacić za pomocą karty lub Konta SkyCash. Konto jest indywidualną portmonetką, którą można doładować za pomocą zwykłego przelewu, przelewu błyskawicznego lub karty płatniczej.

Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 000 000 użytkowników, którzy mają dostęp do biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, a także mogą płacić za parkowanie w ponad 60 miastach. Wystarczy pobrać ją z Google Play lub App Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu skycash.com

Szczegółowe informacje, w tym regulamin korzystania z usługi, dostępne są na stronie https://skycash.com

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Źródło: MPK Nowy Sącz
Dodano: 2018-10-11 09:30:14