Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka

Kategoria: Bezpieczne wakacje

Inauguracja "Bezpiecznych Wakacji 2018"

23 czerwca (sobota) na nowosądeckim rynku odbędzie się inauguracja "Bezpiecznych Wakacji 2018". Impreza rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 16:30. Dziś (15 czerwca) w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o szczegółach.

Do wzięcia udziału w wydarzeniach, organizowanych w ramach "Bezpiecznych Wakacji 2018" sądeczan zaprosili: kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta Nowego Sącza Małgorzata Grybel, dyrektor Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej Grzegorz Chochla oraz Agnieszka Szeliga z Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Miasto Nowy Sącz, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie "Sursum Corda".

W programie wydarzenia znajdzie się m.in. trening z Ewą Chodakowską, trenerką fitness, Lefterisem Kavoukisem, Danielem Żołkiem i Tomaszem Choińskim.

13 czerwca (środa) rozpoczęła się rekrutacja na zajęcia z Ewą Chodakowską. Chętni mogą się rejestrować, klikając w link:

https://sklep.bebio.pl/warsztaty_nowysacz/formularz.php

W ramach inauguracji "Bezpiecznych Wakacji 2018" o godz. 17:00 odbędzie się koncert z udziałem laureatów V Sądeckich Konfrontacji Artystycznych Talentów – SKAT oraz zespołów i solistów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Natomiast o godz. 19:00 wystąpi gość specjalny, Marta Gałuszewska, zwyciężczyni 8. edycji The Voice of Poland.

Ponadto w programie wydarzenia znajdą się też: konkursy i zabawy dla dzieci, rodzinne konkurencje sportowo-sprawnościowe, loteria fantowa oraz wiele innych atrakcji. Z pewnością uczestnicy tej imprezy będą się świetnie bawić.

Harmonogram bezpiecznych wakacji:

bezpieczne_ wakacje_2018_harmonogram_glowny.pdf

 

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM/KG
Dodano: 2018-06-14 14:26:23