Środa, 20 października 2021 r.    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Wiktor, Ignacy


Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Karatecy z Nowego Sącza wrócili z pucharami

Turniej Karate Kyokushin w Jaśle zgromadził ponad 200 zawodniczek i zawodników karate. Reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin dzielnie promowała Miasto Nowy Sącz w pięknej hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki.
 Główne trofea Turnieju wywalczyli Dominik Janik, Nadia Potoczek i Damian Potoczek. 2-gie miejsca na podium wywalczyli: Klaudia Kowalska, Klemens Ogórek, Karol Milanowski i Jakub Kruczek. Na 3-cim miejscu podium stanęli Mikołaj Milanowski i Fabian Hamiga. W reprezentacji Nowosądeckiego Klubu walczyli ponadto: Kamila Nowak, Szymon Ogórek, Natalia Lach i Zofia Szczygieł.
 

Trener Nowosądeckiego Klubu Sportowego Shihan Andrzej Krawontka podkreśla, że sukcesy zawodników Klubu nie są przypadkowe. Nadia Potoczek i Klemens Ogórek to Odkrycia Roku w Plebiscycie Gazety Krakowskiej, a Klaudia Kowalska została Sportowcem Roku 2016  i zajęła 2-gie miejsce w Plebiscycie Stowarzyszenia dla Miasta.
 

Przed zawodnikami Nowosądeckiego Klubu kolejne wyzwania sportowe to Turniej 8 kwietnia w Sandomierzu, następnie 13 maja w Międzynarodowym Turnieju we Wieliczce i zmagania 27 maja w Otwartym Turnieju Karate w Hali Sportowej MOSiR organizowanym z okazji Jubileuszu 40 lat KARATE KYOKUSHIN w Nowym Sączu.
 

 

Autor: Referat Kominkacji Społecznej
Dodano: 2017-03-30 13:23:32