Piątek, 22 października 2021 r.    Imieniny obchodzą: Filip, Halka, Kordian, Przybysław


Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Otwarcie nowego toru w Zawadzie i pierwsze zawody modeli samochodów RC

Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak i Sądecki Klub Modelarski "Felga" zapraszają w weekend 9-10 lipca na Eliminacje do Mistrzostw Polski modeli samochodów RC spalinowych oraz elektrycznych "OnRoad", które odbędą się na nowym torze modelarskim na osiedlu Zawada (ul. Siedleckiego). Jednocześnie w sobotę (9 lipca) o godz. 9:00 Prezydent Miasta dokona uroczystego otwarcia obiektu. 
 

- Wszystkich serdecznie zapraszam na inaugurację działalności nowego toru, który będzie służył nie tylko organizacji zawodów modeli samochodowych, ale przede wszystkim mieszkańcom Nowego Sącza, aktywnie spędzającym czas na świeżym powietrzu - mówi prezydent Ryszard Nowak i dodaje: - Spotkajmy się w najbliższą sobotę 9 lipca o godz. 9:00 na nowym obiekcie w Zawadzie. Jestem przekonany, że emocji sportowych na pewno nie zabraknie.   


Już w sobotę od godz. 8:00 na nowym torze na osiedlu Zawada rozpoczynają się pierwsze treningi. Po uroczystym otwarciu obiektu przez prezydenta Ryszarda Nowaka, rozegrane zostaną eliminacje w klasach rozgrywanych podczas zawodów, które zakończą się ok. godz. 18:00. 

Drugiego dnia zawodów (niedziela) w godzinach 8:00-9:00 odbędą się wolne treningi, natomiast finały Eliminacji do Mistrzostw Polski modeli samochodów RC "OnRoad" będą realizowane między 9:00 a 16:00. Zakończenie zawodów i wręczenie nagród zaplanowano na godz. 16:30.
   

Więcej informacji: rc.sport.pl.
 

 

Autor: -
Dodano: 2016-07-06 07:04:02