Czwartek, 23 września 2021 r.    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław


Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

III Bieg Niepodległości w Nowym Sączu

Pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka 11 listopada odbędzie się III edycja Biegu Niepodległości. Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach - 5 lub 10 km, a trasa będzie prowadzić przez piękną nowosądecką starówkę. Wydarzenie będzie okazją do uczczenia 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do zabierania ze sobą biało-czerwonych flag oraz strojów w narodowej kolorystyce. 
 


 Więcej o III Biegu Niepodległości na: www.festiwalbiegowy.pl.

[Regulamin III Biegu Niepodległości] 
[Rejestracja uczestników]
 5-kilometrowa pętla, ze startem i metą na sądeckim Rynku, będzie prowadzić ulicami: Dunajewskiego, Wąsowiczów, Kościuszki, Aleją Batorego, Lwowską i Wałową. W tej grupie zwycięzca zostanie wyłoniony w kategorii open. W przypadku biegu na 10 km nagrody zostaną przyznane w kategoriach open, wiekowych, a także w ramach walki o tytuł "Najlepszy zawodnik miasta Nowego Sącza" i "Najlepsze małżeństwo" (suma czasów małżonków). 
 


Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowe medale, a dla laureatów organizatorzy przygotowali nagrody finansowe i rzeczowe.  
 

fot. www.festiwalbiegowy.pl 

Autor: -
Dodano: 2015-11-05 09:08:51