Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Elektryk świętuje - uroczysty apel w najlepszym technikum w Polsce

Okolicznościowy tort, życzenia dalszych sukcesów i hol pełen uczniów popularnego "Elektryka". Tak wyglądał uroczysty apel z okazji ponownego zajęcia pierwszego miejsca przez Technikum Zawodowe nr 7 w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015. Najlepsze technikum w Polsce odwiedził wiceprezydent Jerzy Gwiżdż, który na ręce dyrektora szkoły Walentego Szarka i zgromadzonych uczniów złożył gratulacje z okazji kolejnego wielkiego sukcesu sądeckiej szkoły. 
 

 

- W tej szkole wszyscy wiedzą po co tutaj przychodzą. Możemy się cieszyć tak znakomitymi sukcesami kiedy nauczyciele chcą uczyć, a uczniowie chcą z tej wiedzy korzystać. Dla Nowego Sącza to bardzo dobra wiadomość, że wasza szkoła jest teraz królową szkół sądeckich. Gratuluję serdecznie tego wielkiego sukcesu - powiedział wiceprezydent Jerzy Gwiżdż.
 

Uczniowie "Elektryka" przygotowali niespodziankę dla swojego dyrektora. Justyna Stelmach z klasy 3b liceum dokonała koronacji dyrektora Walentego Szarka na króla Zespołu Szkół-Elektryczno Mechanicznych w Nowym Sączu.
 

Gratulacje i życzenia wielu sukcesów w kolejnych latach złożyli także: Józef Klimek, dyrektor Wydziału Edukacji UM oraz radny Kazimierz Sas.
 

Po uroczystym apelu wiceprezydent Jerzy Gwiżdż spotkał się z dyrekcją i nauczycielami Zespołu Szkół Elektryczno-Mechananicznych w Nowym Sączu. 
 

Autor: -
Dodano: 2015-01-16 00:00:46