Środa, 23 czerwca 2021 r.    Imieniny obchodzą: Wanda, Zenon, Albin


Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Rusza IX Forum Ekonomiczne Młodych Liderów w Nowym Sączu

W dniach 2-5 września w Nowym Sączu po raz kolejny spotkają się młodzi liderzy z 42 państw Europy, aby rozmawiać o jej dalszej przyszłości. Przedstawiciele młodego pokolenia przez kolejne dni będą spotykać się z wybitnymi przedstawicielami życia społecznego, politycznego i biznesowego współczesnego świata. Panele dyskusyjne i wspólne warsztaty mają służyć poszukiwaniu inspiracji i nowych pomysłów do wspólnego podejmowania działań, które w niedalekiej przyszłości mogą kreować rzeczywistość wokół nas. 

IX Forum Ekonomiczne Młodych Liderów będzie skupiać się na kilku zasadniczych obszarach tematycznych: bezpieczeństwo międzynarodowe, przyszłość Europy i przestrzeni euroatlantyckiej, Europa i świat w obliczu wydarzeń na Ukrainie, wzrost gospodarczy, przedsiębiorczość młodych, zarządzanie biznesem, problemy demograficzne w Polsce i Europie w aspekcie społeczno-gospodarczym, liderstwo oraz rola i zadania dla młodego pokolenia we współczesnym świecie.
 

Organizatorzy Forum Ekonomicznego Młodych Liderów: Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Instytut Studiów Wschodnich.
 

Autor: -
Dodano: 2014-09-01 13:53:18