BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Imprezy stałe - marzec

Sądeckie Targi Uczelni Wyższych corocznie odbywają się na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu (ul. Nadbrzeżna 34), podczas których ponad 40 uczelni z całej Polski prezentuje swoją ofertę edukacyjną. Wśród nich nie brakuje reprezentantów m.in. z: Krakowa, Katowic, Kielc, Łodzi, Krosna, Torunia, Nowego Sącza, przedstawicieli szkół policealnych, towarzystw edukacyjnych oraz stowarzyszeń i fundacji.

 

Termin:

 

Lokalizacja:
Nowy Sącz, Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 34, Nowy Sącz

Organizator:

Stowarzyszenie Profesjonalnego Samorządu
ul. Słowacka 24, 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 444 17 23
e-mail: sps@skrzynka.pl, biurosps@onet.pl

Adres do korespondencji:
Rynek 20/1, 33-300 Nowy Sącz

www.sps.edu.pl


Targi Szkół Ponadgimnazjalnych to doskonała okazja zdobycia wiedzy dla osób, które nie są jeszcze zdecydowane co do wyboru dalszej drogi edukacyjnej. Targi stwarzają możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021, w zakresie liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych, a także publicznych placówek oświatowych działających na rzecz ucznia.
Każdy zainteresowany może porozmawiać z nauczycielami, uczniami wybranej szkoły, poznać jej osiągnięcia, plany na przyszłość, a także zaznajomić się - co jest niezmiernie ważne – z kryteriami rekrutacyjnymi.

 

Termin: 26.03.2020, godz. 10.00-14.00

 

 

Lokalizacja:
Nowy Sącz, Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 34, Nowy Sącz

Organizator:

Prezydent Miasta Nowego Sącza


Sądeckie Targi posiadają wieloletnią tradycję. Pierwsza edycja miała miejsce jesienią 1997 roku. Od 2006 roku zmieniono termin targów i przeniesiono je na wiosnę, na okres sprzyjający budownictwu.  Corocznie w targach udział bierze od 80 do 100 wystawców z branży budowlanej, instalacyjnej, grzewczej, meblarskiej itp., a odwiedza je około 4,5 tysiąca osób.


Rok 2019 dla sądeckiej imprezy przyniesie kilka zmian. Celem organizatorów jest jej wzbogacenie i wprowadzanie dodatkowych tematów, wokół których obecnie jest największe zainteresowanie.
Połączenie kilku tematów: dom, ekologia, zdrowy styl życia, żywność ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu i czasie firm, które reprezentują powyższe branże.
Impreza skierowana jest do całych rodzin, dlatego w tym roku wprowadzone zostaną dodatkowe atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 

Termin:
 

Lokalizacja:
Hala Sportowa, ul. Nadbrzeżna 34, Nowy Sącz

Organizator:

Agencja Informacyjno-Reklamowa „Promocja” s.c.
W. Ochman, M. Ochman

34-100 Wadowice, os. XX-Lecia 20/3

tel.: 33 873 21 92
       33 873 11 70
e-mail: biuro@promocja-targi.pl