Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Jesienny Festiwal Teatralny


13106

"Między łóżkami" Norma Fostera w ostatnim dniu Festiwalu

2015-10-19

Przed nami ostatni spektakl w ramach XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Na scenie zobaczymy Katarzynę Skrzynecką, Artura Barcisia, Radosława Pazurę, Katarzynę Ankudowicz i Lesława Żurka w komedii "Między łóżkami" Norma Fostera.


13105

"Pół na pół" - komedia z czarnym humorem

2015-10-19

W przedostatnim dniu XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury publiczność zobaczyła Piotra Polka i Piotra Szwedesa w komedii "Pół na pół". Spektakl wyreżyserował Wojciech Malajkat.


13104

Spektakl "Złodziej" w obiektywie

2015-10-19

Izabela Kuna, Renata Dancewicz, Cezary Żak, Jacek Braciak i Rafał Królikowski w obiektywie naszego fotografa. Wszystko po spektaklu "Złodziej" Erica Chappella, który został nagrodzony gorącą owacją i jako kolejna komedia zdobył uznanie festiwalowej publiczności.


13099

Koncert papieski "Historia Jana Pawła II pisana piaskiem"

2015-10-16

Już dzisiaj (piątek, 16 października) o godz. 19:00 na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury zobaczymy niepowtarzalne, na skalę światową, widowisko artystyczne przygotowane zokazji 10. rocznicy śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. W trakcie programu historię życia Świętego maluje piaskiem zwyciężczyni 6. edycji programu telewizyjnego "Mam Talent"


13089

"Lilka, cud miłości" w obiektywie i spotkanie autorskie z Rafałem Podrazą

2015-10-15

Stało się już tradycją, że co roku podczas Jesiennego Festiwalu Teatralnego, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury możemy podziwiać ogólnopolską premierę teatralną. Tym razem publiczność mogła zobaczyć spektakl "Lilka, cud miłości" w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. Gościem specjalnym wydarzenia był Paweł Sztompke, który wraz z Januszem Michalikiem


13084

Aktorzy Teatru POLONIA w obiektywie, czyli "Klaps! 50 twarzy Greya"

2015-10-13

To był jeden z bardziej oczekiwanych spektakli XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Jeśli dodamy do tego doskonałą obsadę i prześmiewczą formę, nawiązującą do najsłynniejszego czytadła dla kobiet, to mamy idealny przepis na sukces.


13081

Aktorzy Teatru POLONIA w sztuce Gombrowicza

2015-10-13

W poniedziałek (12 października) na festiwalowej scenie gościli aktorzy Teatru POLONIA z Warszawy, którzy zagrali w sztuce Witolda Gombrowicza "Zbrodnia z premedytacją" w reżyserii Izabelli Cywińskiej.


13067

"CO-OPERA" i kolejne muzyczne akcenty podczas Festiwalu

2015-10-12

Niedziela 11 października była półmetkiem XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zobaczyliśmy doskonałe połączenie muzyki klasycznej i popularnej, poezji i muzyki rozrywkowej, fuzji nowoczesności i klasyki, stoworzonej z bardzo dobrym smakiem. Wszystko podczas "CO-OPERY" Marcina Nierubca i Michała Zabłockiego.


13066

Znakomita gra aktorów i uznanie publiczności, czyli "Damy i Huzary"

2015-10-11

Aktorzy Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu po raz kolejny pokazali doskonałe umiejętności. Tym razem zdobyli uznanie festiwalowej publiczności spektaklem "Damy i Huzary" Aleksandra Fredry w reżyserii Janusza Michalika.


13055

Teatr Kwadrat jak zwykle zachwyca! "Okno na Parlament" Raya Conneya

2015-10-08

Stało się już tradycją, że podczas Jesiennego Festiwalu Teatralnego w Nowym Sączu co rok gościmy aktorów warszawskiego Teatru Kwadrat. Ta tradycja przerodziła się już niemal w uczucie. Dlatego sądecka publiczność zawsze bardzo ciepło przyjmuje kolejne spektakle popularnego "Kwadratu". Tak też było tym razem.