Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Jesienny Festiwal Teatralny


17572

Fotogaleria spektaklu "Klatka dla ptaków"

2017-10-09

Wczoraj na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu zobaczyliśmy spketakl „Klatka dla ptaków” w wykonaniu Teatru GUDEJKO w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!


17570

Dzień 9: "Po co są matki?" i rozmowa z Robertem Glińskim

2017-10-09

Teatr POLONIA w Warszawie 9. dnia Jesiennego Festiwalu Teatralnego przedstawi spektakl "Po co są matki?". W obsadzie spektaklu zobaczymy Joannę ŻÓŁKOWSKĄ i Paulinę HOLTZ. Jeszcze tego samego wieczoru "Rozmowy kameralne" z Robertem Glińskim w Sali Kameralnej MOK.


17571

VOO VOO. Teatr dźwięku i słowa

2017-10-07

Było magicznie. Zespół Voo Voo z Sądecką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Leszka Mieczkowskiego dali niezapomniany koncert. - Nie ukrywam, że wielka to dla nas przyjemność grać dla państwa. Z powodów oczywistych, a mianowicie, że z tego miasta pochodzę – mówił Wojciech Waglewski.


17567

Dzień 8: spektakl „Klatka dla ptaków” i „Rozmowy kameralne” z Witoldem Dębickim

2017-10-07

W niedzielę (8 października) na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu zobaczymy spketakl „Klatka dla ptaków” w wykonaniu Teatru GUDEJKO w Warszawie. Zaraz po spektaklu zapraszamy na „Rozmowy kameralne” z Witoldem Dębickim.


17566

„Dama bije króla”, czyli gosposia odkrywa trupa w szafie

2017-10-07

"Dziesięć morderstw mieści w sobie tyle zbrodni, ile jedna partia szachów" pisał mistrz kryminału Arthur Conan Doyle. Jak to się ma do sztuki „Dama bije Króla (Szach-Mat)" w reżyserii Andrzeja Rozhina? Choć trup nie ścieli się tu gęsto, emocji na ostrzu noża jest nie mniej niż w najlepszym kryminale. Na niezwykłą roz(G)rywkę zaprosił Teatr Capitol.


17563

Dzień 7: koncert „VOO VOO Symfonicznie”

2017-10-06

W sobotę (7 października) usłyszymy koncert „VOO VOO Symfonicznie” w wykonaniu Zespołu VOO VOO w składzie: Wojciech WAGLEWSKI – gitara, śpiew, Mateusz POŚPIESZALSKI – saksofony, klarnet basowy, instrumenty klawiszowe, śpiew, Karim MARTUSEWICZ – kontrabas, gitara basowa, Michał BRYNDAL – perkusja oraz Sądecka Orkiestra Kameralna pod dyr. Leszka Mieczkowskiego


17556

Fotogaleria: spektakl „Kłamstewka”

2017-10-06

Wczoraj na festiwalowej scenie MOK zobaczyliśmy spektakl „Kłamstewka” w wykonaniu Teatru KWADRAT. Zaraz po spektaklu w Sali Kameralnej odbyły się „Rozmowy kameralne” z Pawłem Wawrzeckim.


17555

Dzień 6: spektakl „DAMA BIJE KRÓLA” i „Rozmowy kameralne”

2017-10-05

W piątek (6 października) na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu zobaczymy spketakl „DAMA BIJE KRÓLA” w wykonaniu Teatru CAPITOL w Warszawie. Zaraz po spektaklu zapraszamy na „Rozmowy kameralne” z Anną Gornostaj i Jerzym Schejbalem.


17544

Fotogaleria: spektakl "Na pełnym morzu"

2017-10-05

Za nami kolejny spektakl tegorocznej edycji Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Na deskach sceny Miejskiego Ośrodka Kultury zobaczyliśmy aktorów Teatr TM w Warszawie w spektaklu "Na pełnym morzu" w reżyserii Tomasza Mędrzaka. W obsadzie zagrali Agnieszka SITEK, Zbigniew BUCZKOWSKI, Krzysztof KIERSZNOWSKI i Tomasz MĘDRZAK.


17535

Dzień 5: spektakl KŁAMSTEWKA" i spotkanie z Pawłem Wawrzyckim

2017-10-04

W czwartek (5 października) na festiwalowej scenie zobaczymy spektakl "Kłamstewka" w wykonaniu Teatru KWADRAT. Zaraz po spektaklu zapraszamy do Sali Kameralnej MOK, gdzie w ramach cyklu "Rozmowy kameralne", odbędzie się spotkanie z Pawłem Wawrzeckim.