Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Inwestycje

Al. Sucharskiego po remoncie

Zakończył się remont Al. Sucharskiego. Dziś prezydent Ludomir Handzel w towarzystwie radnych i przedstawicieli Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej otworzyli kompleksowo wyremontowane Aleje Sucharskiego. Prace zostały ukończone w terminie. W zakres prac wchodziło: remont nawierzchni, remont chodników, nowe oznakowanie pionowe i poziome oraz montaż poręczy ochronnych. 


- Jesteśmy na terenie Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dziś otwieramy bardzo ważną arterię w Nowym Sączu – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – To miejsce gdzie przemieszczają się tysiące samochodów dziennie. Dziękuje wszystkim, którzy byli zaangażowali się w ten remont, a szczególnie mieszkańcom za cierpliwość. Mam nadzieję, że odnowione Aleje Sucharskiego będą służyły mieszkańcom jak najdłużej. 


- Mieszkańcy są bardzo zadowoleni i trzymają kciuki za dalsze inwestycje. Prosimy o kolejne inwestycji. Po remoncie ulicy Broniewskiego na modernizację czeka ulica Batalionów Chłopskich w kierunku kościoła – podkreślił radny Józef Hojnor. 

Prezes Zarządu Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jarosław Iwaniec podkreślał, że miejskie inwestycje wpisują się w te prowadzone przez GSM. 

- Dziękuję w imieniu mieszkańców, że prace zostały szybko przeprowadzone. My również remontujemy w tej okolicy parkingi i sklepy. Zmienia się na dobre krajobraz miasta – dodał prezes GSM Jarosław Iwaniec.

[POBIERZ ZDJĘCIA]

                    

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-07-03 15:47:47