Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Inwestycje

Powstaje nowy chodnik przy ulicy Barskiej

Trwają prace przy budowie nowego chodnika przy ulicy Barskiej. Inwestycja obejmuje budowę chodnika na odcinku ponad 200 metrów w kierunku granic Miasta. Postępom prac przyglądał się prezydent Ludomir Handzel wraz z radnym Krzysztofem Ziają. 

- Odbieramy kawałek chodnika, który powstał w tym miejscu – powiedział prezydent Ludomir Handzel.- Radny Krzysztof Ziaja, który jest aktywny w tym terenie wskazuje na kolejne problemy, dlatego będziemy kontynuować tę inwestycję. Przy wjeździe do Nowego Sącza są dwa bardzo ostre zakręty. Często w tym miejscu dochodzi do wypadków. Następne metry chodnika musza tutaj powstać. 

- Dziękuję, że pochyla się Pan nad problemami mieszkańców. Cieszę się, że kolejne metry chodnika zostaną dobudowane w miejscu, gdzie o wypadek nie trudno. Poprawi się bezpieczeństwo pieszych i kierowców. Zapraszam w to miejsce już po zrealizowaniu inwestycji – dodał radny Krzysztof Ziaja. 


[POBIERZ DŹWIĘK]

[POBIERZ ZDJĘCIA] 

  

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-06-24 14:02:10