BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Inwestycje

Powstaje „siłownia pod chmurką” przy ulicy Ogrodowej

Trwa budowa centrum rekreacji i wypoczynku przy ul. Ogrodowej na Osiedlu Wólki. Będą z niego mogli korzystać nie tylko mieszkańcy Osiedla Wólki,  ale też rowerzyści. Zamontowano już część urządzeń, i udało się uporządkować teren wokół inwestycji . Postępom prac przyglądał się Prezydent Ludomir Handzel wraz z Radnym Jakubem Prokopowiczem.

 

 - Jesteśmy na Osiedlu Wólki. Bardzo się cieszę, że Pani Halina Leszczyńska zawnioskowała, żeby powstało tutaj centrum rekreacji i wypoczynku. Będzie ono służyło nie tylko mieszkańcom ul. Ogrodowej, ale także tym, którzy korzystają ze ścieżki rowerowej. Przy okazji Uporządkowaliśmy teren – powiedział Prezydent Ludomir Handzel.
 
 
- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu prezydentowi Ludomirowi Handzlowi oraz dyrektor Marcie Porembie, dzięki którym nie wydarzyłoby się to, co widzimy za naszymi plecami, czyli miejsce rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców jest ono bardzo innowacyjne, ponieważ posiada ono również stanowisko dla osób niepełnosprawnych. Wólki nasze zielone płuca Nowego Sącza zasługują na to, aby po latach posuchy rosnąć tak pięknie ambitnie, jak jego mieszkańcy. Dziękuję oczywiście wszystkim aktywnym mieszkańcom Wólek za to, że są z nami, że chcą zmieniać tak pięknie swoje otoczenie — powiedział radny Jakub Prokopowicz.

 
 
       
 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-06-08 14:56:08