Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Inwestycje

Inwestycje na Osiedlu Nawojowska – wyremontowana ul. Graniczna i nowy chodnik na ul. Traugutta

Zakończyły się prace remontowe na ulicy Granicznej. Wyremontowany został odcinek jezdni od ulicy Grunwaldzkiej do Kusocińskiego. Otwarcia ulicy dokonał Prezydent Ludomir Handzel w towarzystwie radnego Tadeusza Gajdosza. 

- Dziękuje Panu radnemu za wsparcie i konstruktywne podejście do tej inwestycji – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Mam nadzieję, że ta inwestycja poprawi komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. 


- Przez wiele lat ta dzielnica była zaniedbana, a teraz widzimy, że są prowadzone inwestycje i wiem, że będą następne. Panie prezydencie dziękuję w imieniu mieszkańców - powiedział radny Tadeusz Gajdosz. 

Zakres robót obejmował: 

  • Ułożenie warstwy wyrównawczej, 
  • Regulację  i wymianę włazów, 
  • Regulację  wpustów ulicznych lub wymianę uszkodzonych,
  • Ułożenie nowej warstwy z asfaltobetonu.

Jednak to nie koniec inwestycji na Osiedlu Nawojowska. Na ulicy Traugutta wyremontowano ponad 200 metrów chodnika, od ulicy Nawojowskiej do linii kolejowej. 


- Jestem wdzięczny radnemu Tadeuszowi Gajdoszowi za wskazanie tego miejsca. Tego typu inwestycje poprawiają jakość życia mieszkańców miasta – dodał prezydent Ludomir Handzel. 

[POBIERZ DŹWIĘK]

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-12-31 14:07:35