Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Inwestycje

Łatwiej wjechać na Gołąbkowice

Dziś (26 sierpnia) na Barskim II przy ul. Lwowskiej, Zarząd Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej wraz z przedstawicielami Rady Nadzorczej oraz Rady Członkowskiej z udziałem Prezydenta Miasta została otwarta nowa droga manewrowa, prowadząca od ul. Lwowskiej do centrum osiedla. Po otwarciu odbył się pierwszy spacer nową drogą.
 


 

Droga łączy ulicę Lwowską ze środkiem osiedla. Była to jedna z najbardziej zniszczonych dróg osiedlowych, płyty chodnikowe miały już kilkadziesiąt lat. Do rozwiązania były nie tylko kwestie finansowe, ale i prawne. W rozwiązaniu sporów pośredniczył prezydent nowego Sącza Ludomir Handzel. Koszt remontu wyniósł około 190 tys. złotych i pokryty został z funduszu remontowego spółdzielni. – Wszystko zostało wykonane zgodnie z życzeniem mieszkańców przy mediacji pana prezydenta – mówi zastępca prezesa GSM ds. inwestycyjno-eksploatacyjnych Ryszard Jasiński. Oświetlenie i utrzymywanie wjazdu z ul. Lwowskiej bierze na siebie miasto.
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]


 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-08-26 14:53:37