BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Inwestycje

Trwa remont nawierzchni wokół Rynku

Zgodnie z planem prace są prowadzone etapami. W I etapie jest przebudowany odcinek jezdni od ul. Lwowskiej do ul. Piotra Skargi. Na części jezdni wykonano już betonowe podłoże i układana jest kostka. Postępom prac przyglądał się prezydent Ludomir Handzel, radny Krzysztof Ziaja i dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg Adam Konicki. 

Prace trwają również na odcinku między ulicą Kazimierza Wielkiego a Piotra Skargi. Tutaj również zostało wykonane betonowe podłoże, na którym będzie układana kostka. 

Na ulicach Rynku obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Wyjazd z Rynku w kierunku ronda im. ks. infułata Władysława Lesiaka (pod Zamkiem) prowadzi ulicą Kazimierza Wielkiego aż do ulicy Bóżniczej i dalej w ulicę Piotra Skargi. Na czas remontu ulica Kazimierza Wielkiego od Rynku do ulicy Bóżniczej jest dwukierunkowa.

Nadal zamknięty dla ruchu pozostaje odcinek jezdni od ulicy Lwowskiej do ulicy Piotra Skargi. 

 

Zakończenie remontu nawierzchni wokół Rynku, planowane jest na 29 listopada tego roku.

[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-08-02 14:38:58