Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka element tła nagłówka

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów


12918

Wizyta w Krynicy-Zdroju na zakończenie Forum Ekonomicznego Młodych Liderów

2015-09-12

Ostatni dzień Forum Ekonomicznego Młodych Liderów to wizyta gości z 42 krajów w Krynicy-Zdroju, gdzie odbywało się jubileuszowe XV Forum Ekonomiczne. Młodzi liderzy wzięli udział w sesji plenarnej Forum Ekonomicznego, a także w dwóch ważnych panelach dyskusyjnych: "Startupy jako akcelerator dla przedsiębiorczości wśród młodych"


12917

Młodzi promują tradycję i kulturę naszego regionu podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów

2015-09-12

Tradycją Forum Młodych Liderów w Nowym Sączu stała się organizacja wieczoru międzykulturowego. Podczas ostatniego dnia tegorocznego Forum w Restauracji BOHEMA spotkali się młodzi ludzie - przedstawiciele różnych kultur i narodowości, gdzie zaprezentowali swój kraj i tradycje.


12906

Dzień 3: Kolejne dyskusje o przyszłości wspólnoty europejskiej

2015-09-10

"Wejdźmy na inne tory myślenia o wspólnocie" - to temat jednego z kilku paneli dyskusyjnych, które odbyły się podczas trzeciego dnia Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Nowym Sączu. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi skupiały się przede wszystkim na dalszej przyszłości wspólnoty krajów europejskich


12900

Relacja z drugiego dnia Forum Ekonomicznego Młodych Liderów

2015-09-09

Wtorek 8 września to drugi dzień, odbywającego się w Nowym Sączu, X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Inauguracja wydarzenia, to przede wszystkim próba odpowiedzi na pytania związane z najważniejszymi obecnie problemami współczesnej Europy.


12899

Uczestnicy Forum Młodych Liderów w sądeckim ratuszu

2015-09-09

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż, przewodnicząca Rady Miasta Bożena Jawor oraz wiceprzewodniczący Tomasz Cisoń, spotkali się w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza z uczestnikami X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów.


12898

ROZMOWA FORUM
Rozmowa z Ryszardem Nowakiem Prezydentem Miasta Nowego Sącza

2015-09-09

Z prezydentem Ryszardem Nowakiem, podczas sesji inauguracyjnej X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów, rozmawiała Martyna Słowik.


12892

Sesja inauguracyjna: Rozpoczęło się X Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

2015-09-08

Prezydent Ryszard Nowak uczestniczył w sesji inaugurującej X jubileuszowe Forum Ekonomiczne Młodych Liderów.


12887

Młodzi Sądeczanie przewodnikami podczas Forum Młodych Liderów

2015-09-08

Wśród uczestników X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów także Nowy Sącz ma swoich przedstawicieli. Młodzież uczestnicząca w projekcie "ABC Młodego Obywatela", dzięki inicjatywie Marty Mordarskiej, pełnomocnika prezydenta ds. społecznych, bierze udział w panelach i warsztatach, a także aktywnie włączą się w program Forum.


12880

Sesja inaguracyjna z udziałem prezydenta Ryszarda Nowaka

2015-09-07

We wtorek 8 września, prezydent Ryszard Nowak weźmie udział w sesji inaugurującej X Forum Ekonomiczne Młodych Liderów w Nowym Sączu, która odbędzie się w Małopolskim Centrum Kultury "Sokół".


12879

Nowy Sącz wita młodych liderów

2015-09-07

Zwiedzaniem starego miasta i najpiękniejszych sądeckich zabytków rozpocznie się pierwszy dzień X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Goście z 42. krajów zwiedzą m.in. sądecki ratusz, Bazylikę św. Małgorzaty, a także przejdą historycznymi ulicami Nowego Sącza.