BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Bezpieczne wakacje

Akcja Bezpieczne Wakacje 2019

To już tradycja, że w czasie letniej przerwy szkolnej Urząd Miasta, wspólnie z różnymi miejskimi instytucjami oraz Komendą Miejską Policji, organizuje akcję Bezpieczne Wakacje. Dla wszystkich, którzy wakacje będą spędzać w mieście, przygotowano wiele atrakcji i zajęć. 
 

1 lipca rozpoczną się zajęcia, w których będą mogły uczestniczyć dzieci, a także młodzież z Nowego Sącza. O niektórych wydarzeniach w materiale filmowym.
 

 

Wszystkie szczegóły na plakacie. Na kolejnym filmie więcej o planach imprez kulturalno-rozrywkowych na lato.

 

 

Podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Nowego Sącza, do udziału w wakacyjnych zajęciach, zachęcali: wiceprezydent miasta Magdalena majka, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury Marcin Poręba, Agnieszka Szeliga z Wydziału Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz przedstawiciele instytucji: dyrektor Pałacu Młodzieży Milenia Małecka-Rogal, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marcin Rojna i pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury Barbara Klimczak. 
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]
 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-06-19 15:32:27