Środa, 23 czerwca 2021 r.    Imieniny obchodzą: Wanda, Zenon, Albin


Kategoria: Bezpieczne wakacje

Mieszkańcy Zabełcza na wycieczce krajoznawczej

Wakacyjną niespodziankę dla swoim mieszkańców przygotował zarząd osiedla Zabełcze. W minioną sobotę osoby w wieku od 5 do 84 lat wzięły udział w wycieczce do Muszyny i Krynicy.

 


Już w czasie drogi do Muszyny uczestnicy wycieczki wspólnie w autobusie śpiewali popularne pieśni i piosenki razem z ks. proboszczem Eugeniuszem Mrożkiem.
Pierwszym przystankiem dla zabełeckich podróżników był ogrody sensoryczne w Muszynie. Młodsi uczestnicy wycieczki zdobyli wieżę widokową. W programie przewidziano także ćwiczenia na siłowni na świeżym powietrzu oraz wizytę w otwartych niedawno Ogrodach Biblijnych.
 

Kolejnym etapem wycieczki był przejazd do Krynicy Zdroju, gdzie wśród atrakcji czekały lody na głównym deptaku, a także wyjazd na Górę Parkową. Stamtąd grupa młodsza przeszła główną ścieżką do Pijalni, natomiast pozostałe osoby skorzystały ze zjazdu kolejką.
 

W sumie w wycieczce wzięło udział 56 osób, które w dobrym humorze i przede wszystkim bezpiecznie wróciło do Nowego Sącza.
 

Organizatorem tego wyjazdowego dnia była przewodnicząca Zarządu Osiedla Zabełcze Bogumiła Kałużny, którą wsparły obecne na wyjeździe członkinie zarządu oraz sponsorzy: Piekarnia Nika (rogale z czekoladą) oraz firma BL System Łukasz Belski.
 

Autor: -
Dodano: 2015-07-29 10:53:12