Czwartek, 25 maja 2017 Temp. max: 15 °C
Temp. min: 9 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1012.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Urban, Magda
Szukaj:

 Zarządy Osiedli

 

 

WYKAZ PRZEWODNICZĄCYCH ZARZĄDÓW OSIEDLOWYCH w Nowym Sączu
Lp. Osiedle Przewodniczący Siedziba Telefon

1.

Barskie

Mieczysław Gwiżdż

ul. Broniewskiego 14,
dom: ul. Jaśminowa 7

d. 441-53-85,
p. 441-59-09,
506-133-960

2.

Biegonice

Marian Wolak

Dom Kultury
Świetlica Straży Pożarnej
ul. Zakładników 1

692 820 570,
d. 18 442 97 43

3.

Centrum

Grażyna Migrała

s: Al. Wolności 39A,
d: Al. Wolności 41D/10

697 318 914
d. 18 442 18 11

4.

Chruślice

Józef Bocheński

d. ul. Chruślicka 22

d. 18 441-54-87,
502-221-048

5.

Dąbrówka

Michał Kądziołka

Świetlica Szkoły Podst. Nr 9
ul. Piramowicza 16;
dom: ul. Węgierska 157

531-515-888

6.

Falkowa

Artur Czernecki

s. ul. Botaniczna 15

509 907 001

7.

Gołąbkowice

Antoni Rączkowski

d. ul. Lwowska 96

d. 18 441-56-62,
604-502-297

8.

Gorzków

Krystyna Witkowska

s. ul. Freislera 4A
d. ul. Reguły 2/34

507 539 786

9.

Helena

Tadeusz Potoczek

s. Klub Osiedlowy
ul. Starowiejska 2
d. ul. Dunajcowa 87A

503 145 756

10.

Kaduk

Krzysztof Leśniak

s. ul. Grunwaldzka 41

 604 101 887

11.

Kilińskiego

Stefania Podgórska

d. Pl. Kuźnice 1 A

d. 18 444 22 69
603 176 321

12.

Kochanowskiego

Krzysztof Ziaja

s. ul. Lwowska 27

607 588 799

13.

Nawojowska

Bogumiła Pawlikowska

ZSz.Nr 1 Szk. Podst. 15
- ul. 29 Listopada 22,
d. ul. Żeligowskiego 18

p. 18 442 17 01,
fax 18 442 17 01,
509 485 968

14.

Millenium

Krystyna
Krzyżanowska-Galas

s. ul. Nawojowska 17A
d. ul. Nawojowska 17/38

d. 18 443 50 26,
p. 507 457 974

15.

Piątkowa

Grzegorz Ledziński

s. Muzeum Okręgowe
- Miasteczko Galicyjskie
ul. Lwowska 226

http://piatkowa.nowysacz.pl

600 151 790

16.

Poręba Mała

Błażej Targosz

d. ul. Mała Poręba 35

601 567 683

17.

Przetakówka

Stanisław Słaby

s. LOK ul. Tarnowska 32
d. ul. Warzywna 14

606 114 824 

18.

Przydworcowe

Jadwiga Dudzik

s. ul.Żółkiewskiego 23
d. ul. Grota-Roweckiego 18/7

733 530 840

d. 18 442 31 96

19.

Stare Miasto

Przemysław Gawłowski

s. ul. Narutowicza 6,
d. ul. Franciszkańska 6/11

691 015 369

20.

Szujskiego

Mieczysław Kaczwiński

ul. Sienkiewicza 17
(Świetlica Środowiskowa)
d. ul. I Płk. Strzelców Podhalańskich 4/B/7

601 960 657 

21.

Westerplatte

Jan Pancerz

s. Osiedlowy Klub Kulturalny
"Bajka" ul.Westerplatte 23,
d. Westerplatte 24/62

s. 18 441 10 88,
695 595 725

22.

Wojska Polskiego

Krystyna Kurzeja

s. ul. Freislera 4A,
d. ul.I Brygady 36/92

d. 18 540 17 92,
509 553 484

23.

Wólki

Krzysztof Dyrek

s. ul. Barbackiego 64

505 124 619

24.

Zabełcze

Bogumiła Kałużny

 d. ul.Tarnowska 121

http://zabelcze.pl

d. 18 444 35 35
692 414 336 

25.

Zawada

Tadeusz Kulpa

s. ZSPG Nr 2, SP Nr 16
- ul.Komorowskiego 7,
d. ul. Nawojowska 270a

d. 18 443 95 33,

513 685 545

s. - siedziba   d. - adres domowy   p. - adres do pracy
Stan na 14 lutego 2017 r.