Niedziela, 19 maja 2019 Imieniny obchodzą: Piotr, Mikołaj, Lew
Szukaj:

Kategoria: Wydarzenia

#JUŻNIC w Bibliotece

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy wystawy malarstwa, fotografii i rysunku Kingi Ptak oraz Patrycji Krzanowskiej pod tytułem "#JUŻNIC". Wernisaż odbędzie się 29 maja br. o godz. 17:00 w zabytkowych piwnicach SBP przy ul. Franciszkańskiej 11.
 


 

Kinga Ptak poprzez fotografię stara się wyrazić siebie i swoje emocje. Jej pasja narodziła się z ciągłej chęci odkrywania nowych miejsc i ukazania ich z niecodziennej perspektywy. Poprzez kadry stara się poszukiwać alternatywnego świata. Dziewczyna wielu talentów, a jednocześnie ceniąca minimalizm, miłośniczka przyrody. Studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku Edukacja artystyczna, Sztuki wizualne z grafiką projektową i fotografią.
 

Patrycja Krzanowska jest projektantką, ilustratorką, miłośniczką fotografii analogowej i malarstwa. W swej twórczości inspiruje się człowiekiem i otaczającą naturą, tworząc prace odsłaniające budowę i strukturę tkanek. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na kierunku Architektura wnętrz.
 

Ekspozycja czynna będzie od 29 maja do 18 czerwca br. w godzinach otwarcia biblioteki.
 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM Dodano: 2018-05-25 09:08:40