Środa, 19 grudnia 2018 Imieniny obchodzą: Gabriela, Dariusz, Urban, Dominika
Szukaj:

Kategoria: Wydarzenia

Jaśniej na Lwowskiej

Jaśniej na przejściach dla pieszych przy ul. Lwowskiej. Miejski Zespół ds. Zarządzania Energią zamontował dodatkowe oświetlenie na dwóch ruchliwych przejściach w okolicy popularnej lodziarni Argasińskich. 
 

Problemy z oświetleniem  w tym miejscu sygnalizował między innymi radny Rady Miasta Nowego Sącza i przewodniczący Zarządu Osiedla Barskie Mieczysław Gwiżdż. Na interpelację radnego zareagował niezwłocznie Zespół Zarządzania Energią Urzędu Miasta Nowego Sącza.
 

- Na miejscu odbyła się wizja lokalna z udziałem konserwatora oświetlenia miejskiego – informuje Błażej Targosz z Zespołu Zarządzania Energią. – Chodziło o to, żeby maksymalnie doświetlić wspomniane przejścia dla pieszych. Po ustaleniach zwiększyliśmy moc oprawy oświetleniowej znajdującej się na słupie i dołożyliśmy dodatkowo jedną oprawę – wylicza Błażej Targosz.

Zwiększenie oświetlenia przy ul. Lwowskiej oznacza zwiększenie bezpieczeństwa w jednym z ruchliwych miejsc w mieście. Zespół ds. Zarządzania Energią monitoruje stan oświetlenia w mieście na bieżąco. Do jego zadań należy nie tylko nadzór nad oświetleniem ulicznym, ale i iluminacją obiektów zabytkowych. /Fot. Zarząd Osiedla Barskie/
 

 

Autor: Referat Komunikacji Spolecznej UM (WT) Dodano: 2018-03-12 12:17:51