Piątek, 22 lutego 2019 Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Nikifor
Szukaj:

Kategoria: Wydarzenia

Rachunki za wodę przez internet

Spółka Sądeckie Wodociągi uruchomiła elektroniczne biuro obsługi klienta, tak zwany e-BOK. Osoby, które zdecydują się z niego korzystać, nie będą musiały  już czekać na tradycyjne listy z rachunkiem.
 - Mając na względzie trendy, które pojawiają się na rynku usług informatycznych, spółka wdraża inteligentne rozwiązania typu smart, które ułatwią naszym klientom kontakt w zakresie rozliczeń ze spółką - mówi wiceprezes Sądeckich Wodociągów Józef Ciuła. Dodaje także, jakie korzyści niesie ze sobą taki sposób rozliczania się: - To przede wszystkim szybki i wygodny dostęp z dowolnego miejsca i w każdej chwili do swoich rachunków, umów, włącznie z wizualizacją graficzną tych rachunków. Klient sam może nam podawać odczyty wodomierza, ma kalendarz płatności, może też prowadzić korespondencję ze spółką przez komunikator.

Aby mieć dostęp do elektronicznego biura obsługi klienta trzeba przyjść osobiście do siedziby przedsiębiorstwa, które znajduje się przy ulicy Wincentego Pola 22, i podpisać stosowne dokumenty. Przy okazji warto podać swój numer telefonu, na który SMS-em będą wysyłane informacje, na przykład o awariach wodociągowych w miejscu, gdzie klient mieszka.
 

Usługa dotyczy tylko klientów indywidualnych, którzy mają podpisaną umowę bezpośrednio ze Spółką Sądeckie Wodociągi.
 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM /MZ/ Dodano: 2018-02-09 12:39:21