Środa, 19 grudnia 2018 Imieniny obchodzą: Gabriela, Dariusz, Urban, Dominika
Szukaj:

Kategoria: Spotkania opłatkowe z mieszkańcami

Spotkanie noworoczne dla seniorów – mieszkańców osiedla Westerplatte

Seniorzy z osiedla Westerplatte zostali zaproszeni na spotkanie noworoczne. Na zaproszenie zarządu osiedla, pod przewodnictwem Jana Pancerza, udział w spotkaniu wziął także zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż, wiceprzewodniczący Rady Miasta Tomasz Cisoń oraz radni miejscy. 

Jerzy Gwiżdż podziękował za zaproszenie, nawiązał też w swoim wystąpieniu do cyklu spotkań noworocznych na osiedlach Nowego Sącza, w których uczestniczy. -  To bardzo dla mnie ważne, że mogę państwu osobiście złożyć życzenia. Najważniejsze jest dla nas wszystkich zdrowie i tego państwu życzę – bądźcie zdrowi. Wszystkiego dobrego na cały rok.
 

Życzenia zebranym składali także wiceprzewodniczący Rady Miasta Tomasz Cisoń oraz radni miejscy: Mieczysław Gwiżdż, Józef Hojnor i Teresa Krzak oraz prepozyt Kapituły Kolegiackiej w Nowym Sączu ksiądz Jerzy Jurkiewicz. Natomiast proboszcz parafii świętego Jana Pawła II, na terenie której znajduje się osiedle Westerplatte, prosił w modlitwie o wstawiennictwo do Boga patrona parafii i świętej Małgorzaty – patronki miasta w intencji wszystkich mieszkańców.
- Aby ten nowy rok płynął w waszym życiu z życzliwością i dobrocią, którą będziecie spotykać, szczególnie od innych ludzi. I życzę wam, żebyście mogli na koniec tego roku powiedzieć, że ten 2018 był dla was dobry – mówił proboszcz ksiądz Zdzisław Biernat.
 

Zebrani połamali się opłatkiem, był także występ artystyczny dzieci działających w Klubie Osiedlowym „Bajka”. Na koniec, od zarządu osiedla seniorzy otrzymali paczki z żywnością.
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

Autor: Monika Zagórowska Dodano: 2018-01-12 13:15:22